ФК “Калуш” вдома мінімально переміг борщагівську “Чайку”

01 Жов, 2018 08:34

У неділю, 30 вересня, в рамках 11 туру Другої ліги калушани зіграли з “Чайкою” із Петропавлівської Борщагівки.

Нагадаємо, ці команди зустрічалися востаннє 28 липня в 2 турі. Тоді в напруженій боротьбі суперники не виявили сильнішого, і матч закінчився сухою нічиєю 0:0.

Цього разу матч проходив за дещо схожим сценарієм: обидві команди не хотіли поступатися, і як результат –  нулі на табло після закінчення першого тайму, інформує “Галка“.

Втім, всередині другої 45-хвилинки господарі таки зуміли відкрити рахунок. Влучним ударом на 63-ій хвилині відзначився Андрій Кохман.

Більше забитих м’ячів у цій зустрічі гляді не побачили. Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу ФК “Калуш” з рахунком 1:0.

Після 11 турів “Калуш” займає в турнірній таблиці 2 позицію і має в своїй скарбничці 19 очок. Від лідера Другої “А” ліги, закарпатського “Миная”, калушани відстають всього на 1 очко.