ФК “Калуш” вдома зіграв у суху нічию з рівненським “Вересом”

15 Apr, 2019 08:34

13 квітня “червоно-чорне” дербі у черговому турі Другої ліги завершилось “сухою” нічиєю.

Обом командам була вкрай потрібна перемога, тож не дивно, що гра проходила в напруженій боротьбі – на двох команди заробили шість “гірчичників”.

Перший небезпечний момент у матчі створили калушани: Сергій Кисленко протиснув захисника і, вийшовши віч-на-віч з голкіпером, пробив трохи вище воріт. Згодом в ігровому епізоді прикрого пошкодження зазнав Володимир Заваляк, тож в екстренному випадку на полі з’явився Роман Гудак. Господарі, попри зміни в складі, й надалі контролювали хід гри, та у першому таймі підібрати ключів до воріт суперника не зуміли – нічия 0:0.

По перерві “вересівці” лише завдяки тактичним фолам могли зупинити швидкі прориви Данила Книша та “свіжого” Романа Лебедя. Все ж один з найкращих шансів відкрити лік голам у матчі втратив Тарас Сивка, що феноменальним рейдом промчався з центра поля, обігруючи захисників мов “фішки”, та у вирішальному епізоді пробив у голкіпера, а удар на добиванні виявився легкою здобиччю Бабійчука.

Далі Роман Лебедь з льоту перевірив пильність голкіпера, та знову Бабійчук відвів загрозу від власних воріт. З виходом Владислава Танчина калушани отримали більшу варіативність попереду, та все ж цього вечора суперники не потішили вболівальників голами. У підсумку – суха нічия 0:0.

Наразі калушани посідають 4 позицію в турнірній таблиці Другої “А” ліги, маючи у своєму активі 30 очок. У лідера – житомирського “Полісся” – 33 очки.

Наступний матч “Калуш” проведе у п’ятницю, 19 квітня. Цього дня калушани у гостях зустрінуться з хмельницьким “Поділлям”.

Джерело: Інформаційна служба ФК “Калуш”.