ФК “Калуш” впевнено переграв “Буковину” і пішов на зимову перерву одним із лідерів ліги (ВІДЕО)

12 Nov, 2018 09:40

У неділю, 11 листопада, в рамках 17 туру Другої ліги Чемпіонату України з футболу “Калуш” вдома приймав чернівецьку “Буковину”.

Серія без перемог футбольного клубу “Калуш” сягнула трьох поєдинків, тому господарі були націлені на позитивний результат і розпочали матч більш агресивно. Вже на 10-ій хвилині Дмитро Скакун з перспективного штрафного цілив у нижню “шістку”, але голкіпер відвів загрозу від своїх воріт, інформує Sport.if.ua.

Вийшов переможцем страж воріт і в наступному епізоді, коли виграв очну дуель у Андрія Кохмана. Буковинці відповіли несильним ударом у виконанні Романа Кузіва, що прийшовся у руки Роману Геричу.

Калушани й надалі контролювали хід гри, методично тримаючи у напрузі оборону гостей. Найгарячіше на “Хіміку” стало на 33-ій хвилині, коли спочатку Богдан Степаненко далеко вийшов з воріт і ліквідував загрозу, а згодом оборонці “Буковини” не за правилами зіграли проти Дмитра Скакуна у власній карній, за що арбітр вказав на одинадцятиметровий. Вирок з “точки” впевнено реалізував сам постраждалий і відкрив лік голам у грі. Більше у першій половині зустрічі суперники не забивали і за мінімальної переваги господарів команди пішли на відпочинок.

З перших хвилин другого тайму гості помчали відігруватись. І вже гаряче було біля володінь Романа Герича. Саме голкіпер “Калуша” став героєм дебютних хвилин другого тайму, зреагувавши, здавалось би, на “мертвий” м’яч після рикошету від когось із захисників. Впоравшись із натиском “жовто-чорних” підопічні Василя Малика почали показувати свій звичний комбінаційний футбол, базований на швидких переходах від оборони в атаку та позиційних розіграшах.

І другий забитий м’яч не забарився – “свіжий” Андрій Драган обікрав захисника у центрі поля, відпасував на вільного Данила Книша, який протягнув “круглого” кільканадцять метрів і віддав на Дмитра Скакуна. Форвард в один дотик пробив у дальній кут воріт і підбив остаточний рахунок гри – 2:0 на користь “Калуша”.

Завдяки перемозі над “Буковиною” калушани піднялись на одну позицію і на зимову перерву йдуть на третьому рядку групи “А” Другої ліги. В активі калушан 29 залікових пунктів і відставання від дуету лідерів складає всього один бал.

1 Минай“Минай” 17 9 3 5 25-15 30
2 Полісся“Полісся” 17 8 6 3 12-9 30
3 Калуш“Калуш” 17 8 5 4 17-11 29
4 Нива“Нива” В 17 6 8 3 18-12 26
5 Черкащина-Академія“Черкащина-Академія” 17 7 5 5 20-15 26
6 Верес“Верес” 17 7 4 6 12-13 25
7 Нива“Нива” Т 17 5 5 7 13-16 20
8 Поділля“Поділля” 17 4 5 8 12-16 17
9 Чайка“Чайка” 17 2 8 7 11-15 14