ФК “Прикарпаття АТО” святкує чергову перемогу у відкритому чемпіонаті ветеранів війни (ФОТО)

Автор: Застава Максим

12 Тра, 2018 17:29

У суботу, 12 травня на стадіоні у селі Крихівці ФК “Прикарпаття АТО” зустрівся з львівськими “Крилами АТО” в рамках четвертого туру відкритого чемпіонату України серед ветеранів війни.

Матч відбувся в безкомпромісній боротьбі, суперники були налаштовані відібрати очки в прикарпатських футболістів.

Перший тайм запам’ятався кількома втраченими можливостями в обох команд та завершився без голів.

У другому таймі команда господарів накрутила темп, можливість відзначитись мали Володимир Гамкало, Денис Рудницький та Ігор Лукинів, але м’яч вперто не хотів залітати в ворота львів’ян.

Всередині другого тайму Ігор Лукинів, скориставшись помилкою голкіпера суперників, забив вирішальний гол зустрічі. Матч закінчився перемогою прикарпатців 1-0. Таким чином команда продовжила безпрограшну серію до чотирьох матчів, йдеться у Фейсбук-спільноті ГО “Асоціація футболу учасників АТО Івано-Франківської області”.

Свій наступний поєдинок команда ФК “Прикарпаття АТО” проведе 25 або 26 травня в Івано-Франківську.