ФК “Прикарпаття-АТО” впевнено переміг на виїзді львів’ян

Автор: Застава Максим

15 Сер, 2018 11:53

У середу, 14 серпня, у Львові відбувся перший матч другого кола Відкритого чемпіонату України Героїв АТО. Футболісти “Прикарпаття-АТО” зустрілися на полі з ФК “Радар”.

Після вдалого виступу “Прикарпаття-АТО” на домашньому турнірі до міста лева вирушило в бойовому настрої. Гра була динамічною та цікавою. Вже на стартових хвилинах Микола Огирь скориставшись помилкою голкіпера господарів відправив м’яч у ворота.

Ще до перерви прикарпатські атовці завдяки стрімким атакам подвоїли рахунок – шикарну діагональ Дениса Рудницького замкнув Ігор Лука.

По перерві гра дещо заспокоїлася. Усередині тайму точним ударом Володимир Гамкало довів рахунок до розгромного – 3:0. Львівський “Радар” нічого з цим не міг зробити – прикарпатці залишилися переможцями матчу, інформує в мережі Facebook атовець Андрій Долик (Східний Вовк).

Свій наступний матч ФК “Прикарпаття-АТО” проведе у суботу, 18 серпня, у Львові. Суперником буде ФК “Крила АТО”.