Флорболістки з Прикарпаття вибороли “золото” чемпіонату України

Автор: Борис Марія

22 Кві, 2016 20:46

З 15 по 18 квітня у Запоріжжі проходила фінальна частина чемпіонату України з флорболу сезону 2015/16.

На змагання зібрались найсильніші команди за підсумками регулярного сезону у своїх категоріях, загалом – 6 категорій (вища ліга чоловіки, перша ліга чоловіки, вища ліга жінки та три юніорські категорії U-16, U-14 та U-12), інформують на сайті sport.if.

Прикарпатська область була представлена двома командами – “Воїни” Івано-Франківськ (вища ліга чоловіки) та ХФлК “Надія” Коломия (вища ліга жінки).

Дівчата з Коломиї вибороли срібні нагороди чемпіонату. У півфінальній грі проти минулорічних чемпіонів України команди “Скіф” (Новий Розділ), поступаючись 2:4 після першого періоду, змогли вирівняти гру і завершити її з перевагою в один м’яч 7:6, і завдяки цьому потрапили до фіналу.

У фінальному матчі, виграючи впродовж всієї гри проти мелітопольскої “Скали”, пропустили гол за 30 секунд до завершення матчу, тож поєдинок перейшов до овертайму. Там коломиянки мали два прекрасні виходи один на один з воротарем суперників, але влучили у перекладину та хрестовину воріт, а потім пропустили гол у власні ворота.

Франківські “Воїни” посіли 6 місце з 8 команд. Як повідомив президент обласної федерації флорболу Володимир Барилюк, через складні фінансові умови на фінальну частину змогли поїхати тільки одна п’ятірка і воротар – іншими словами, хлопці відіграли три важкі гри, не маючи змоги зробити жодної заміни протягом матчу. Тому, враховуючи це, результат задовільний і “Воїни” проказали дійсно бойовий характер.

Сам Володимир Барилюк виступав у Вищій лізі за клуб “Скіф” з Нового Роздолу (Львівська область), з яким виборов срібні нагороди.