Фонд ПриватБанку передав рятувальникам Прикарпаття обладнання для ліквідації наслідків негоди (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

08 Jul, 2020 09:18

Фонд ПриватБанку передав рятувальникам Прикарпаття обладнання для ліквідації наслідків негоди (ФОТО)

Ліквідація наслідків негоди на Прикарпатті та в інших регіонах України триває й потребує чималих затрат.

Читайте також: Футбольний матч Сан-Марино - Естонія у Лізі націй судитиме жіноча бригада, серед арбітрів - франківка

Благодійний фонд ПриватБанку “Допомагати просто!” третього липня передав аварійно-рятувальному загону управління ДСНС в Івано-Франківській області низку різного обладнання, необхідного для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Директор благодійного фонду Анна Павлова розповіла, що фонд не міг залишитися осторонь надзвичайної ситуації і тому запропонував допомогу. Обладнання безперечно стане в пригоді рятувальникам. Це 30 цифрових радіостанцій, 10 бензопил з витратними матеріалами, 5 мотопомп, 10 дренажних помп та 3 бензорізи. Загальна вартість поставки – близько 780 тисяч гривень.

Начальник Управління ДСНС Володимир Чернецький говорить, що на території області активно відбувається ліквідація наслідків повені з підтопленнями, тому рятувальникам як ніколи потрібне сучасне обладнання.

“Рятувальники цілодобово працюють на ліквідації. Потрібно зробити під’їзд до всіх будинків, забезпечити людей питною водою, світлом та іншим. Всі долучаються до цієї справи. Одними з перших відгукнувся ПриватБанк – оперативно організували закупівлю і поставку необхідного обладнання”, – говорить Чернецький.

Чернецький наголошує, що для рятувальників дуже корисними є цифрові радіостанції, які значно полегшують роботу у гірській місцевості та у щільній забудові міста.

“Коли з рятувальником немає зв’яpку, то це дуже небезпечно. Ситуація складна, тому потрібно завжди тримати зв’язок. У гірській місцевості чи при щільній забудові міста – працює тільки цей цифровий зв’язок. Також рація має вбудований GPS, що дозволяє відстежити місце знаходження рятувальника чи автомобіля. Одна радіостанція коштує десь 20 тисяч гривень, тому ми не можемо наразі придбати їх самостійно”, – пояснює Чернецький.

Заступник голови Івано-Франківської ОДА Дмитро Романюк зазначив, що цьогорічна повінь більша за масштабами, ніж у 2008 році.

“Хочу подякувати тим, хто допомагає нам з ліквідацією. Ця допомога, що до нас надійшла – дуже важлива. Від ПриватБанку ми отримали обладнання на понад 770 тисяч гривень. Це значно впливає на швидкість допомоги людям, а також їхнього повернення до нормального життя”, – говорить Романюк.

Директор Прикарпатського регіонального управління ПриватБанку Юрій Акуленко подякував клієнтам банку, які активно долучаються до благодійної допомоги. Адже саме вони посприяли забезпеченню рятувальників якісним обладнанням.

Нагадаємо, що благодійний фонд ПриватБанку “Допомагати просто!” працює в кількох напрямках: це допомога важкохворим дітям, дитячим будинкам та підтримка армії й пораненим в АТО. Фондом здійснюється адресна допомога, організовуються цільові програми.

Стати благодійником дуже легко — в декілька кліків це можна зробити через термінал, банкомат, в Приват24 або на сайті Благодійного фонду.

Теги:
Романюк
Чернецький
Акуленко
Павлова
Щербюк