Фонтани-лабіринти, дитячий майданчик та амфітеатр: студенти презентували свій проект для території міського озера (ФОТО)

Автор: Турій Роман

01 Лип, 2015 15:40

Поділитись публікацією
Фонтани-лабіринти, дитячий майданчик та амфітеатр: студенти презентували свій проект для території міського озера (ФОТО)

Сьогодні, 1 липня, відбулась презентація дизайну паркової зони біля міського озера. Проект розробили студентки кафедри дизайну і середовища Кожушок Мар’яна та Шестерняк Іванна.

”В основі концепції лежить функціональність і збереженні зеленої зони. В проекті ми розробили декілька зон – дитяча зона, зона відпочинку сім’ї. Дитяча зона буде абсолютно безпечною, відгородженою зеленими насадженнями. Заплановані фонтани-лабіринти і нова дорога. Проект є екологічно чистим і зберігає зелену зону”, – розповідає Мар’яна Кожушок.

Над проектом дівчата працювали близько року.

Розробка проекту дитячого майданчику належить Іванні Шестерняк. Весь майданчик виконаний в екологічно безпечному стилі і стриманих кольорах. Територію парку планують поділити на дві зони – великий майданчик для дітей старшого віку та менший –  для зовсім маленьких.

Окрім того дівчата запланували створення дитячого закладу харчування європейського зразка.

Для підвищення безпеки майданчику пропонують побудувати нову дорогу і підземний чи наземний перехід.