Фонтани для басейну: види та конструкції

06 Apr, 2021 12:54

Фонтани для басейну: види та конструкції

До важливих елементів дизайну прибудинкових територій відносяться зелені насадження і басейни. Вони забезпечують зручність літнього відпочинку. А особливу атмосферу й естетику створюють фонтани та аксесуари. Фонтани не тільки приносять прохолоду в спекотний літній день, але і прикрашають сад і літню терасу.

Конструкція фонтанів

Фонтан являє собою ємність з водою і одну або кілька форсунок. До конструкції підводиться шланг з насосом, за допомогою якого вода подається в фонтан. Під напором створюються струмені води, створюючи привабливе видовище і приємну атмосферу. Гарно оформлений фонтан може бути справжнім архітектурним мистецтвом. Фонтани можуть бути різної форми, вибір яких залежить від ваших особистих переваг і ділянки, куди буде встановлюватися конструкція.

Види фонтанів

Залежно від видів струменів, декоративні фонтани бувають:

  • Статичні
  • Музичні

Статичні фонтани

Статичний фонтан являє собою класичний тип фонтану, в якому струмені не змінюють свій напрямок і мають однаковий натиск. Наприклад, круглий статичний фонтан Aquaviva діаметром 1.5 м – відмінний варіант для прикраси будь-якої садової ділянки або літньої тераси біля будинку.

Конструкція включає одну центральну форсунку і двадцять форсунок, які розташовуються по периметру кола. Центральна форсунка обладнана двома підводними світлодіодними прожекторами і створює вертикальну струмінь висотою 1.8 м. Форсунки на лінії кола створюють дугоподібні струмені заввишки 1 м, які спрямовані до центру фонтана з однаковим напором. Кожна струмінь підсвічується світлодіодним прожектором.

Фонтан встановлюється в резервуар. Особливість конструкції – різнобарвне оформлення струменів. Завдяки розбірній модульній конструкції, фонтан легко збирається і встановлюється в басейн діаметром від 2 м.

Музичні фонтани

Найскладніший і ефектний дизайн у музичних фонтанів. Струмені таких фонтанів рухаються під музику, змінюючи в такт мелодії свій колір.

Різнобарвні струмені круглого фонтану Aquaviva ллються з різним натиском і змінюють свою траєкторію, перетинаючись під музику. Це створює красиву і видовищну художню виставу.

Конструкція включає в себе два кола з налаштованим форсунками і підводними прожекторами. Два потужних насоса створюють вертикальну центральну струмінь висотою 2.5 м, струменя внутрішнього кола висотою 1.5 м і струменя зовнішнього кола висотою 0.8 м.

Фонтан функціонує в двох режимах, а саме:

  • Запрограмований принцип руху струменів і світла
  • Динамічна зміна струменів, яскравості освітлення і водних малюнків в такт заданому музичного твору

Розмір, зовнішній вигляд і форма фонтану створюються з особистих ескізів замовника. Розбірна модульна конструкція дозволяє легко зібрати фонтан і робить зручною його експлуатацію. Діаметр музичного фонтану – 2 м. Конструкцію встановлюють в басейн діаметром від 3.5 м.

Вибирайте декоративні фонтани перевірених і надійних виробників. Компанія Aquaviva надає широкий асортимент фонтанів: статичні, музичні, з лазерною 3D анімацією. Компанія створює будь-монтаж і конструкцію під ключ, з огляду на всі побажання клієнта. Можна замовити будь-який вид фонтану і встановити у себе в басейні або на земельній ділянці. Фонтани прикрашають будь-яку місцевість, дарують прохолоду і естетичну насолоду.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry