«Форум розвитку та відновлення» пройде в Івано-Франківську

Автор: Жанна Головенко

29 Вер, 2023 10:22

Поділитись публікацією
«Форум розвитку та відновлення» пройде в Івано-Франківську

20 жовтня платформа «Тепле місто» запрошує на форум, ключовими темами якого
стануть відновлення, ментальне здоров’я, реабілітація та людський капітал.

Серед спікерів: заступниця Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Азархіна, голова організації «Центр громадянських свобод», лавреатка Нобелівської премії миру Олександра Матвійчук, підприємець, викладач Києво-Могилянської бізнес-школи Валерій Пекар, експерт з довготермінових стратегій Євген Глібовицький, військовий, співзасновник правозахисного центру для військовослужбовців «Принцип» Масі Найєм, CEO Superhumans Center Ольга Руднєва.

У програмі чотири панельні дискусії:

  •  Участь тилових міст та регіонів у відновленні та відбудові (модернізації).
  • Ментальне здоров’я, реабілітація та психосоціальна підтримка військових, ветеранів та цивільного населення.
  • Виклики та можливості реабілітації військових на локальному рівні.
  • Людський капітал. Освіта. Таланти.

«Українці вже стикаються з наслідками війни, і тилові міста не виняток. Мета «Форуму розвитку та відновлення» — створити майданчик для обговорення цих викликів, обміну досвідом та напрацювання спільних рішень і кроків. Під час події обговорюватимемо такі важливі теми, як інтеграція людей з постраждалих громад, повоєнну інклюзивну відбудову та реабілітацію військових і ветеранів. Переконані, що наші напрацювання будуть корисними і для інших областей України», — каже керівниця «Теплого міста» Росана Тужанська.

Форум триватиме з 10 до 18 години.

За детальною програмою з описом панельних дискусії та ключовими темами, можна стежити в групі події на Facebook

Зареєструватися на подію можна за посиланням

Кількість місць на форум обмежена, тож про підтвердження участі організатори повідомлять учасникам на вказану під час реєстрації електронну пошту 13 жовтня. Проєкт реалізує платформа «Тепле місто» за підтримки міжнародного фонду «Відродження». The Village — медіапартнер форуму.

Примітка: «Тепле місто» — це організація, що реалізує проєкт Urban Space 100, програми «Читай» і «Ґранти Теплого Міста» та долучена до проєкту «Стратегія Івано- Франківська». В її межах зародилися такі інституції, як Promprylad.Renovation, Multimedia lab, Urban Space Radio, MetaLab, Save Ukraine Now та Frankivsk Half Marathon.

 

 

Читайте також: Психічне здоров‘я ветерана – це відповідальність кожного: у Франківську з’ясовували, як коректно ставитися до військових (ФОТО)