Форум “Складчик”: мінімум грошей, максимум знань для самоосвіти

Автор: Турій Роман

21 Сер, 2019 09:00

Форум “Складчик”: мінімум грошей, максимум знань для самоосвіти

Навчатись в нашій країні – задоволення не з дешевих і донедавна було доступне лише тим, у кого вистачало грошей на оплату певного учбового закладу.

Але технічний прогрес вніс свої корективи і значно збільшив можливості сучасних людей, віднині кожен, завдяки Інтернету, може отримати конструктивні знання у тій чи іншій сфері. Інтернет насичений великою кількістю навчальних матеріалів, але тут теж треба все фільтрувати і розуміти, що безкоштовний сир лише в мишоловці, дійсно цінні і корисні уроки і курси потребують оплати. Щоб мінімізувати ризики і не витрачати великі гроші на інфопродукти, які можуть не принести бажаного результату, зараз є можливість взяти їх в складчину, застрахувавши себе від подібних ситуацій.

Звісно, більшості ця ідея подобається, але вони опускають руки, коли доходять до етапу пошуку людей, з якими можна розділити вартість курсу. Щоб зекономити час та зусилля, скористайтесь можливостями форуму Складчик, де пошук однодумців буде значно легшим і швидшим.

Форум Складчик: як тут все влаштовано?

Ключовим принципом придбання товару в складчину є часткова оплата кожного учасника для покупки певного курсу чи уроку, тобто вся вартість продукту ділиться на кількість бажаючих і готових його купити. Оплата зазвичай проходить за допомогою систем Яндекс.Гроші і WebMoney, ними дуже легко і зручно користуватись.

Придбання інформаційних продуктів проводиться по певній схемі, яка має конкретні етапи і відповідні до них статуси:

  • відкрито;
  • збір грошей;
  • доступно;
  • закрито.

Все починається зі створення теми для пошуку бажаючих стати власником конкретного курсу чи уроку. Статус “Відкрито” стоїть до тих пір, поки не назбирається певна кількість бажаючих, це може бути як тиждень, так і місяць. Після того, як сформований список учасників, відбувається збір грошей, для цього організатор висилає кожному реквізити, і всі вносять частину від повної вартості. За отримані кошти організатор купляє конкретний курс і ділиться доступом до нього з усіма, хто його оплатив. Після цього тема не закривається, а продовжує існувати, там можна обговорювати плюси і мінуси купленого інфопродукту, ділитись власними враженнями і обмінюватись корисною інформацією. До того ж, до теми можуть доєднуватись інші зацікавлені люди, причому на будь-яких етапах, окрім “Закрито”. Такий статус виводиться досить рідко і лише в тих випадках, якщо відбулись якісь зміни, але це не значить, що закриту тему не можна створити повторно. До речі, з актуальним статусом теми можна ознайомитись в заголовку, це дуже зручно і не потребує додаткових зусиль.

Форум Складчик дуже простий у користуванні, пересвідчитись в цьому ви можете, ознайомившись з його правилами в спеціальному розділі – https://skladchik.biz/threads/chto-ehto-za-forum-kak-zdes-vse-ustroeno.164781/?from=200801, тут можна дізнатись, як це все працює і задовольнити свою цікавість з будь-якого питання. Самоосвіта – це просто і недорого, якщо вміти користуватись можливостями сучасного світу.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...