Фоззі ТНМК розповів, чому вбивство путіна – це не вихід, та пояснив, як вистояв його рідний Харків (ВІДЕО)

Автор: Єва Жасминова

24 May, 2022 21:29

Поділитись публікацією
Фоззі ТНМК розповів, чому вбивство путіна – це не вихід, та пояснив, як вистояв його рідний Харків (ВІДЕО)

Фоззі – український співак, учасник гурту Танок на Майдані Конґо, розповів про свою волонтерську діяльність, про Нобелівську премію для Сергія Жадана, про те, чому вбивство путіна – це не вихід, а також поділився думками за рахунок чого вистояв його рідний Харків.

Про це та інше Фоззі розповів у проєкті “Розмова” відомому франківцю Сергію Лиховиді.

Фоззі народився і виріс у Харкові, за його словами, 24 лютого війна його застала вдома. Проте зараз співак в Івано-Франківську, сюди він приїхав до друзів, пише Галка.

«Ми готувалися до цього, читали про те що таке може бути, адже в нас маленькі дітки, готувались до того, що доведеться їхати і вивозити їх. Кожен наступний день було все важче виїхати».

На думку співака, Харків вистояв проти російської окупації тому, що «вата не очікувала такої жвавої атаки» з боку українців.

«Вони мабуть думали, що їх зустрічатимуть із квітами. Тут спрацював тригер, сильніший за якусь радянську ностальгію – тригер «наших б’ють». Я бачив це по реакціях тих людей, які пишуть в харківських чатах, також мої однокласники і друзі. Наша позиція відрізнялась, тому ми її не обговорювали. Прошарок харків’ян, які бачили себе частиною «русскова міра» зрозуміли, що «краще пізно, ніж ніколи», а частина всеодно орієнтувалась на росію – це ті, хто виїхав до росії на початку війни. Але всеодно залишилась частина болота, яке казало «нахуя ви раздрачілі путіна сваїм НАТО?».

Фоззі каже, що серед харків’ян близько 60% мешканців – вата. Деякі «перевзулися», дехто виїхав але всеодно винуватить українців. У Харкові в співака залишились мама та теща, він не зміг їх переконати виїхати.

В Івано-Франківську виникають конфлікти, між біженцями, які ще не перейшли на українську мову та франківцями, на думку співака цьому зрадів путін.

«Чи зрадів би тому путін? Вау, звісно зрадів. Вони б це пушили, і вони це пушили. Чи зрадів би путін, що якийсь місцевий авторитет сказав би «стоп»? В нас є головний ворог і нам всеодно якою мовою ти говориш. Коли діти пишуть у харківських чатах «Слава Украине» – мене це влаштовує. Коли «русский ваєнний карабль» посилається нахуй руским язиком – виникає питання, вам важливий напрямок, чи орфографія? Якщо орфографія – йдіть нахуй. На часі – напрямок» .

Більше дивіться у відео: