Франківський школяр кваліфікувався до найпопулярнішої професійної ліги з Counter-Strike

Автор: Зелінська Таня

21 Sep, 2021 19:39

Франківський школяр кваліфікувався до найпопулярнішої професійної ліги з Counter-Strike

16-річний франківець Андрій Кухарський кваліфікувався до найпопулярнішої професійної ліги на платформі Faceit: Faceit Pro League – Challenger. Вже три роки хлопець професійно грає у Counter-Strike.

Вперше Андрій Кухарський почав грати у CS:GO ще шість років тому, а вже три роки він займається цим професійно. Загалом у нього награно близько 6100 годин. Франківець брав участь у двох турнірах, в одному з них потрапив у фінальну частину змагань, яка відбувалася в Києві в студії Maincast.

Потрапити до Faceit: Faceit Pro League – Challenger Кухарський намагався двічі, інформує “Галка” з посиланням на arena.27.

“Було 2 спроби потрапити в FPL-C. Загалом грати не важко. Просто інколи були ігри в яких доводилось грати за двох-трьох, а інколи навіть і за всіх гравців команди. Тягнути всю гру самому. Під час кваліфікацій мене підтримували як друзі, так і батьки за що я їм дуже вдячний”, – розповідає хлопець.

Довідково: FACEIT – це кіберспортивна платформа, де гравець може:

– грати рандомні ігри 5х5
– брати участь в різних офіційних турнірах
– стати професійним гравцем потрапивши в закриту лігу і грати з професіоналами кіберспорту. Кожного місяця перші ТОП-10 найкращих гравців отримають грошову винагороду.
– познайомитися з хорошими гравцями з усього світу.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry