Франківці під стінами поліції влаштували протест на захист “харківських робінгудів” (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

03 Sep, 2020 12:19

Поділитись публікацією
Франківці під стінами поліції влаштували протест на захист “харківських робінгудів” (ФОТО)

В Івано-Франківську під стінами ГУНП відбудеться акція “Захист країни — не злочин!”. Такі акції проходять по всій Україні.

Читайте також: "Майдан від першої особи": у Франківську презентували унікальний збірник спогадів (ФОТО, ВІДЕО)

Акція відбулася на підтримку 16 чоловік, яких у Харкові затримали за звинуваченнями в нападі на антиукраїнське формування “Патріоти за Жизнь”, інформує “Галка”.

Керівник обласного осередку “Національного корпусу” Сергій Сивачук каже, що під стінами головного управління поліції зібралися активісти та небайдужі, які висловлюють свою підтримку 16-ти “робінгудам” з Харкова.

“Вони не змирилися з тим, що по Україні можуть розгулювати тітушки зі зброєю, яких називають “Патріоти за Жизнь”. Зараз повторюється 2014 рік, коли схожі загони у Харкові, які називалися “Оплот”, вже у 2015 році трансформувалися в “Танковий батальйон ДНР”. Ці головорізи були відомі нападами на націоналістів, патріотів та активістів. Все це відбувається за потуранням влади та поліції”, – говорить Сивачук.

Він наголошує, що сучасних борці за волю України називають радикалами – така інформація транслюється на каналах Медведчука.

Активісти вимагають звільнення хлопців, аби їх відзначили нагородами – як відповідальних та безкомпромісних борців з сепаратизмом в України.

Додамо, що днями київський райсуд Харкова взяв під варту до 25 жовтня без можливості внесення застави 16-х підозрюваних у нападі на автобус під Харковом, у якому перебували представники організації “Патріоти – За життя”.

До 25 жовтня, відповідно до ухвали суду, під вартою перебуватимуть 14 жителів Дніпра (Максим Гарманов, Кирило Литвинов, Дмитро Жидченко, Вадим Бурдов, Антон Мокренко, Кирило Даценко, Віталій Голота, Олександр Савотін, Олександр Бондар, Станіслав Дужко, Олег Булах, Дмитро Квітка, Богдан Кіт, Дмитро Коваленко) і двоє харків’ян (Олександр Бугайов та Євген Шкірков).

Теги: