Франківці знову стурбовані “реставрацією” пам’ятки архітектури на Тарнавського (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

14 Oct, 2020 14:11

Франківці знову стурбовані “реставрацією” пам’ятки архітектури на Тарнавського (ФОТО)

В Івано-Франківську містяни вже вдруге звертають увагу на реставрацію будинку на вулиці Тарнавського. Цього разу їх непокоїть, що будинок зовсім не схожий на свою “дореставраційну” версію – з’явилася прибудова, а старовинні елементи просто зникли.

Читайте також: У Франківську руйнується будинок, в якому творив Іван Франко (ВІДЕО)

Нагадаємо, що наприкінці липня у мережі Facebook франківці висловили стурбованість з приводу робіт за адресою Тарнавського, 21, де знаходиться пам’ятка архітектури місцевого значення за охоронним номером 206-м. Тоді людей заспокоїли, що проводять протиаварійні роботи, інформує “Галка”.

«Ситуація контрольована. В будинку провалилося перекриття цілої квартири, балки почали тиснути на стіни — будинок почав розколюватися. Зараз проводиться комплекс протиаварійних робіт, розбираються ділянки, котрі загрожують обвалом, демонтовується в тому числі дах.

Далі буде робитися реставрація — розроблятися її проєкт після дослідження будівлі і згідно вже існуючого реставраційного завдання», – говорив тоді заступник начальника відділу охорони культурної спадщини Управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Івано-Франківської міської ради Володимир Ідак

Але у мережі знову поширилися фото з проведення робіт, де видно, що до пам’ятки архітектури зробили прибудову, а старовинних елементів вже й не помітно:

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry