Франківців кличуть на безкоштовний перегляд стрічки про жінку, яка 11 років провела в полоні

Автор: Застава Максим

24 Лип, 2019 10:01

Франківців кличуть на безкоштовний перегляд стрічки про жінку, яка 11 років провела в полоні

До Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, франківців запрошують на безкоштовний перегляд документального фільму «Жінка в полоні» від угорського режисера Бернадетта Туза-Ріттер.

Показ фільму відбудеться у кінотеатрі “Люм’єр” 30 липня, о 17:10.

«Жінка в полоні» – це фільм про 11 років рабства. Про жінку, яку позбавили документів, будь-якої власності та навіть імені. Історія людини, яка втратила свободу та стала залежною. Без оплати за працю, без нормальної їжі, без особистих речей. Все, що вона має – це декілька старих фотографій, які старанно ховає.

Документальний фільм про сучасне рабство має на меті привернути увагу суспільства до проблеми торгівлі людьми, запобігти появі подібних ситуації та надати потрібну інформацію про безпечне працевлаштування та навчання не лише за кордоном, але у власній країні.

В Івано-Франківську перегляд фільму організовує Департамент соціальної політики Івано- Франківської ОДА та Карітас Івано-Франківськ.

Перегляд безкоштовний. З питань отримання запрошень, телефонуйте: +38 (0342) 53-15-78 (Департамент соціальної політики Івано-Франківської ОДА) та +38 (0342) 77-99-89 (Карітас Івано-Франківськ).

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry