Франківців кличуть на документальну стрічку про булінг

Автор: Застава Максим

22 Січ, 2020 21:46

Франківців кличуть на документальну стрічку про булінг

30 січня, о 16:00, у Центральному корпусі франківського медуніверситету покажуть документальну художню стрічку «Булер», зняту в США.

У фільмі відкривається болісне і небезпечне життя жертв булінгу. Проблема, що перетинає географічні, расові, етнічні та економічні межі.

Перегляд організовується Івано-Франківським національним медичним університетом спільно зі студентською організацією ЄМSА.

Одразу після завершення перегляду відбудеться обговорення стрічки де розповідатимуть, що таке булінг та кібербулінг, як його розпізнати та як йому протидіяти у будь-якій ролі – і постраждалого, і свідка. А також про те, що з булером також потрібно розмовляти, і що їм також потрібна допомога.

На обговоренні буде присутня Олена Пітик, кандидат медичних наук, доцент кафедри психіатрії, наркології та медичної психології ІФНМУ.

Показ фільму відбудеться за підтримки громадської організації «СТАН».

Детальніше про фільм:

Фільм «Кривдник», знятий протягом 2009-2010 навчального року, відкриває глядачеві болісне і часто небезпечне життя жертв булінгу, демонструючи проблему, що перетинає географічні, расові, етнічні та економічні межі. У фільмі задокументовані реакції вчителів та адміністраторів на агресивну поведінку, які порушують кліше «діти просто поводяться, як діти», і зображений дедалі ширший рух серед батьків і молоді, спрямований на зміну ставлення до булінгу в школах, спільнотах та суспільстві загалом. Батьки відіграють ключову роль у підтримці своїх дітей, відстоюючи модель поведінки діяча, а не спостерігача, навчають і дають приклад емпатії у сім’ї.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry