Франківців кличуть на футбольний турнір “Кубок міського голови” (ПРОГРАМА)

Автор: Застава Максим

11 Лют, 2019 20:06

Франківців кличуть на футбольний турнір “Кубок міського голови” (ПРОГРАМА)

14 лютого на стадіоні зі штучним покриттям “Хет-трик Арена” розпочнеться футбольний турнір “Кубок міського голови”. Другі за ліком змагання зберуть в Івано-Франківську 8 команд із Західної України, кожна з яких проведе по п’ять ігор.

На груповому етапі учасники, поділені на два квартети, зіграють по три поєдинки. Після чого відбудуться матчі плей-офф: за 1-4 та 5-8 підсумкові місця, де між собою зійдуться команди з різних груп, пише “Галка” з посиланням на сайт міста Івано-Франківська.

Компанію минулорічному переможцю – першоліговому “Прикарпаттю”, яке є господарем змагань, складуть чотири команди групи “А” Другої ліги ПФЛ: ФК “Калуш”, рівненський “Верес”, чернівецька “Буковина” та “Минай” із Закарпаття, дві молодіжні команди з Івано-Франківська – “Прикарпаття U-19” та “Ніка-05 U-19”, що виступають у чемпіонаті Першої ліги (U-19), а також учасник чемпіонату Тернопільської області – аматорська команда “Агронива” (с. Заводське, Чортківський район).

Програма:

ГРУПА “А”:
ФК “Калуш” (Івано-Франківська обл.)
ФК “Минай” (Закарпатська обл.)
“Агронива” (Тернопільська обл.)
“Прикарпаття U-19” (Івано-Франківськ)

1-й тур – 14 лютого (четвер)
13:30 “Калуш” – “Прикарпаття U-19”
15:20 урочисте відкриття змагань
15:45 “Минай” – “Агронива”

2-й тур – 16 лютого (субота)
13:30 “Прикарпаття U-19” – “Агронива”
15:45 “Калуш” – “Минай”

3-й тур – 18 лютого (понеділок)
13:30 “Агронива” – “Калуш”
15:45 “Минай” – “Прикарпаття U-19”

ГРУПА “Б”:
“Прикарпаття” (Івано-Франківськ)
“Верес” (Рівне)
“Буковина” (Чернівці)
“Ніка-05 U-19” (Івано-Франківськ)

1-й тур – 15 лютого (п’ятниця)
13:30 “Ніка-05 U-19” – “Буковина”
15:45 “Прикарпаття” – “Верес”

2-й тур – 17 лютого (неділя)
13:30 “Прикарпаття” – “Ніка-05 U-19”
15:45 “Верес” – “Буковина”

3-й тур – 19 лютого (вівторок)
13:30 “Буковина” – “Прикарпаття”
15:45 “Ніка-05 U-19” – “Верес”

МАТЧІ ПЛЕЙ-ОФФ:
за 5-8 місця – 21 лютого (четвер)
13:30 (3А – 4Б)
15:45 (3Б – 4А)

за 1-4 місця – 22 лютого (п’ятниця)
13:30 (1А – 2Б)
15:45 (1Б – 2А)

за 5-7 місця – 23 лютого (субота)
13:30 матч за 7-е місце
15:45 матч за 5-е місце

за 1-3 місця – 24 лютого (неділя)
13:30 матч за 3-є місце
15:45 фінал
17:30 нагородження та урочисте закриття турніру

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry