Франківців кличуть на кіномарафон класичних фільмів жахів

Автор: Зелінська Таня

31 Жов, 2019 10:50

Франківців кличуть на кіномарафон класичних фільмів жахів

У п’ятницю, 1 листопада, у Франківську влаштують кіномарафон класичних фільмів жахів.

У підземному переході “Вагабундо” на честь Хеловіну влаштують кіномарафон “Ніч живих жахів”, інформує “Галка” з посиланням на анонс події.

Всі охочі зможуть переглянути такі фільми:

– Ніч живих мерців (1968) Фільм став родоначальником своєрідного піджанру фільмів жахів — фільмів про зомбі, хоча термін «зомбі» в самому фільмі жодного разу не використовується, в сценарії само використовується слово «упир» (ghoul). До цього фільму існували й інші фільми про зомбі, але ними неодмінно керував жрець вуду.
– Син Франкенштейна (1939). Продовження історії Франкенштейна. Більше таємниць і більше світла на історію монстра. «The black shadows of the past bred this half-man …half-demon! …creating a new and terrible juggernaut of destruction!»
– Носферату. Симфонія жаху (1922). Німий фільм німецького кінорежисера Фрідріха Вільгельма Мурнау. Мурнау планував екранізувати «Дракулу» Брема Стокера, проте кіностудія Prana Film не змогла придбати права на використання роману. Для того щоб продовжити роботу над фільмом, Мурнау змінив імена основних персонажів та дещо переінакшив сюжет.

Початок о 17:00
Де: “Вагабундо” на вулиці Пилипа Орлика, 7.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry