Франківців кличуть на відкриття творчого проекту “12 каменів саду гендзюцу”

Автор: Єва Жасминова

07 Гру, 2019 13:40

Франківців кличуть на відкриття творчого проекту  “12 каменів саду гендзюцу”
Франівців запрошують на відкриття творчого проекту Валер’яна Федоряка “12 каменів  саду гендзюцу.

Відкриття відбудеться 8 грудня о 16 годині у галерея “Арт на Мур”.
Гендзюцу – одна зі складових японської культури, культивованої серед самураїв, суть якої полягає у створенні візуального впливу на супротивника у поєдинку аж до відчуття на фізичному рівні.

Моя розповідь, виражена у мистецькій акції , як спроба використання ” філософії гендзюцу” на тлі розвитку екологічної проблеми глобального масштабу, що ігнорується і досі, віддаючи перевагу створенню нових “сумнівних” досягнень цивілізації у своєму розвитку.

Нова філософська концепція постгуманізму, що виникла на стику тисячоліть та на противагу існуючої досі теорії антропоцентризму як застарілої та руйнівної парадигми розвитку людства, що власне і призвело до глобальної екокатастрофи.

Суспільство, що все більше радикалізується, втрачає свої барви, крокуючи до чорно-білого споглядання світу. Як і карпатський край, що невпинно руйнується, крокує до пустельно, місячного ландшафту. Наша проблема – це інтегрована частина загального, глобального екологічного стану довкілля. Цей проект – це спроба вплинути візуальним контекстом на глядача у ставленні до натури, змінити його думку на позитивне, дбайливе, обережне трактування оточуючого середовища.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...