Франківців закликали займатись коханням, а не насильством (ФОТО)

Автор: Турій Роман

30 Чер, 2019 14:49

Франківців закликали займатись коханням, а не насильством (ФОТО)

30 червня, в Івано-Франківську відбувся правопросвітницький захід під назвою “Не займайтесь насильством – кохайте!”.

Організатори хочуть зосередити увагу людей на проблемі домашнього насильства в сім’ї, звернутися до їх свідомого вибору – не займатись насильством, натомість любити один одного.

“Ми проводимо акцію проти ганебного явища – насильства. Воно буває різним – побутовим, фізичним, соціальним і навіть економічним. Всім цим людям потрібно допомагати”, – розповів Андрій Гайда, в.о. начальника Головного управління юстиції в Івано-Франківській області.

 

На Вічевому майдані презентували колекцію футболок присвячену запобіганню насильству в сім’ї дизайнера Вікторії Белей. Також провели мирну ходу. В підтримку заходу колоною проїхалися байкери, а живі скульптури-міми роздавали гелеві кульки зі слоганом акції.

“Ця тема для мене є дуже близькою і дуже болючою. Я створила колекцію футболок, червона рука означає “Стоп насиллю”. Кохайте, люди, а не завдавайте комусь болю”, – сказала дизайнерка Вікторія Белей.

В Івано-Франківській області протягом 2018 року поліція зареєструвала 2984 заяви та повідомлення про домашнє насильство. Два серед них – з летальними наслідками. Найбільше до правоохоронців звертались жінки – 2819 заяв, набагато менше чоловіки – 127 заяв та неповнолітні – 38 заяв, пише ГК.

В Івано-Франківській області найбільше випадків домашнього насильства трапляється у сільській місцевості.  В Україні є декілька гарячих ліній, на які завжди може звернутися постраждала особа. Зокрема, від громадської організації «Ла Страда – Україна».

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...