Франківців закликають бути обережними при використанні феєрверків

Автор: Застава Максим

27 Гру, 2018 08:51

Франківців закликають бути обережними при використанні феєрверків

Піротехнічні вибухові знаряддя та феєрверк часто стають невід’ємним атрибутом новорічних та різдвяних свят. В цей період піротехнічні засоби користуються підвищеним попитом.

Застосування піротехніки та феєрверків не завжди сприяє формуванню святкового настрою, адже призводить до негативних наслідків. Тому з метою недопущення надзвичайних подій з використанням піротехнічних виробів працівники прикарпатської поліції звертаються до громадян з проханням купувати піротехнічні вироби тільки в спеціалізованих магазинах, що мають відповідні ліцензії, сертифікати та інструкції на продукцію, яку вони реалізовують. Зокрема, здійснюючи покупку, необхідно переглянути у продавця відповідні документи, які підтверджують якість піротехнічних виробів, що продаються, а саме – сертифікат якості, пише “Галка” з посиланням на прес-службу поліції в області.

Категорично забороняється продавати побутові піротехнічні вироби неповнолітнім. Правоохоронці наголошують батькам, наглядати за своїми дітьми та не дозволяйте їм самостійно купувати, і використовувати вибухонебезпечні забавки. Також забороняється продаж піротехніки на ринках та на вулицях в дрібно-роздрібній торгівлі. У разі порушення вимог цих правил громадяни несуть відповідальність згідно чинного законодавства.

Йдеться про статтю 195-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме – порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів тягне за собою накладення штрафу з конфіскацією піротехнічних засобів.

Правоохоронці Івано-Франківщини звертаються до жителів області із проханням повідомляти до поліції про всі факти порушень встановлених правил обігу піротехніки за телефоном 102 .

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry