Франківцям презентували виставку української вуличної фотографії (ФОТО)

Автор: Турій Роман

12 Січ, 2019 18:10

Франківцям презентували виставку української вуличної фотографії (ФОТО)

12 січня у галереї Асортиментна кімната на Промприладі відкрили фотовиставку “Ознаки життя. Українська вулична фотографія”.

Це виставковий проект, представлений 21 учасником з України, двоє з яких – мешканці Івано-Франківщини (Коломия та Івано-Франківськ).

Світлини презентували куратори проекту: Михайло Палінчак (фотограф президента України), Володимир Петров і Тарас Бичко, інформує “Галка”.

Митці кажуть, що знімати вуличну фотографію у Східній Європі важко, адже люди на вулицях не живуть, як наприклад, в екваторіальних країнах, а лише пересуваються з точки А в точку Б. Проект, як відповідь на цю тезу, демонструє, що певні ознаки життя на українських вулицях все-таки є.
Другий тезис, що пояснює назву, – більш фотографічний. Українська вулична фотографія існує та живе, а ця виставка є фактичним тому підтвердженням.

У проекті фотографи різних міст фотографують оточення, в якому проживають. Саме це оточення з його локальною специфікою та загальною упізнаваністю українського контексту стали основою для експозиції.

“Ознаки життя” у Івано-Франківську вступають у діалог з місцевими вуличними стінами, їх мовою та наповненням, ніби повертаючи фотографію в її початкове середовище.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry