Франківцям розповіли, де і як придбати комплектуючі для автомобіля

Автор: Костинюк Олександр

26 Гру, 2018 18:24

Франківцям розповіли, де і як придбати комплектуючі для автомобіля

Коли з’являється необхідність придбати запчастини для автомобіля, автоматично виникає питання: а де краще? Відвідування роздрібних магазинів, автомобільних ринків вимагає чималої витрати часу і великих грошових коштів. А чого вартує доставка, якщо запчастина велика і важка? І багато хто переходить на придбання деталей для машин в Інтернеті.

Але в мережі таке розмаїття каталогів автозапчастин. На якому з них зупинитися? Давайте виділимо головне.

Потрібно, щоб:

1)      запчастини були якісні;
2)      надавалася на них гарантія;
3)      ціни були помірні;
4)      можна було повернути або обміняти на іншу запчастину. Хоча ні. Краще, щоб шукана запчастина відразу ідеально підійшла до автомобіля.

Компанія повинна створити всі умови, щоб покупець не допустив помилку при виборі запчастини. АвтоПро зібрав усі комплектуючі в каталоги, що є неймовірно зручним. Так, наприклад, якщо задати в пошуку запчастини на Ауді, то усі можна виявити на https://avto.pro/catalog/audi/.

Найкращий вибір – каталог Авто.Про

Такі умови забезпечила своїм відвідувачам відома компанія Avto.Pro. Перші три вищевикладених пункти дотримані нею беззастережно. А щодо четвертого пункту – повертати товар покупцям навіть не доведеться. Чому? Варто роз’яснити.

Досвідчені програмісти створили такий каталог запчастин, який би був зрозумілий абсолютно будь-якому відвідувачу сайту. У ньому виключені ті моменти, через які клієнти могли допустити помилку при виборі деталі.

Справа в тому, що для спрощеного пошуку автозапчастини (яких налічується колосальна кількість) використовуються спеціальні коди. І як їх визначити, знають, як правило, тільки професіонали і спеціально навчені люди. Звичайним водіям це зробити складно. Практично всі електронні каталоги використовують програму EPC, яка видає необхідний код деталі після введених номера кузова і 17-тизначного  VIN-коду.

З’являється схема даної машини, на ній показані місця запчастин і відповідні коди. Але розібратися з ними вкрай складно, так як зашифровані скорочення, абревіатури і технічні терміни абсолютно незрозумілі. До того ж дуже часто вони зустрічаються на мові виробника (на італійському, німецькому, французькому, англійському). Можна скористатися перекладачем, але грамотно виконати переклад вузько спеціалізованих слів він не зможе.

Крім цього програми пошуку запчастини нерідко містять спеціальний механізм – дерево, яке схематично або графічно демонструє, де може перебувати шукана деталь. І навіть, якщо ви змогли розібратися в цьому і знайшли потрібну запчастину, може виявитися, що їх підходить на ваш автомобіль кілька, в залежності від виконуваних функцій. Та й коди знову будуть зрозумілі тільки фахівцям. Замкнуте коло.

Каталог автозапчастин компанії Авто.Про не вимагає проходження всіх цих етапів. Він значно полегшений і спрощений в роботі. Виконавши величезний труд, співробітники Авто.Про перевели всі терміни, виноски і скорочення на доступну всім відвідувачам термінологію. Створили зручне в обігу дерево з 4-ох кроків. Таким чином, клієнт захищений від можливих помилок і невірних замовлень.

Отже, підбирати комплектуючі для свого автомобіля на сайті Авто.Про – це правильне рішення. А як це робити, ви вже знаєте.

За матеріалами https://avto.pro – автозапчастини для іномарок.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...