Франківці від готелю “Дністер” до “Києва” утворили живий ланцюг: відзначають єдність та відстоюють пам’ятку архітектури (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

22 Jan, 2022 13:00

Франківці від готелю “Дністер” до “Києва” утворили живий ланцюг: відзначають єдність та відстоюють пам’ятку архітектури (ФОТО, ВІДЕО)

Опівдні 22 січня десятки франківців зібралися біля будівлі готелю “Дністер” та сформували символічний живий ланцюг до колишнього готелю “Київ”.

Про це пише “Галка” з місця акції.

Як відомо, саме в цей день, у День Злуки, у 1990 році біля готелю “Дністер” розпочався живий ланцюг, з’єднавши Івано-Франківськ, Львів та Київ.

Але, кажуть учасники акції, цей день також про нагадування владі міста та забудовнику про руйнацію історичної пам’ятки.

Співорганізатор дійства Іван Ципердюк наголосив, що Україна сьогодні потребує єдності перед російським ворогом, а громада міста — перед зазіханням на історичну пам’ять, забудову і зокрема будівлю готелю “Дністер”, де свого часу засідав уряд ЗУНР.

Учасникам роздавали листівки про зневажливе ставлення до вказаної пам’ятки архітектури.

Мешканці будинку зазначили, що наразі будь-які перемовини з власниками готелю “Дністер” щодо повернення вільного доступу до колонади припинені — бізнесмени досі не виконали свою обіцянку.

Відтак о 12:30 франківці утворили від готелю “Дністер” живий ланцюг, який за близько десять хвилин сягнув колишнього готелю “Київ”. У зв’язку із цим на декілька хвилин було перекрито вулицю Січових стрільців.

Учасники акції заспівали гімн й завершили акцію.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry