Франківцям детально розповіли про нову схему руху біля Пасічнянського моста (ВІДЕО)

Автор: Костинюк Олександр

02 Nov, 2021 17:40

Франківцям детально розповіли про нову схему руху біля Пасічнянського моста (ВІДЕО)

Днями нанесено нову дорожню розмітку на вулиці Галицькій (на ділянці від мосту до Радіозаводу) по новій схемі організації дорожнього руху, а також встановлено нові дорожні знаки.

Читайте також: Місто спробує придбати на аукціоні майно ДБК у Хриплині та зробити там тролейбусне депо. Стартова ціна - 12 мільйонів

На що слід звернути увагу, розповів заступник міського голови Михайло Смушак, передає “Галка”:

“Перше – відгалуження перед мостом. Тепер на міст з вул. Галицької можна їхати лише по лівій смузі. По правій – загальний трафік здійснює поворот праворуч в сторону вулиці Надрічної. Рухатися по правій смузі на міст дозволено тільки громадському транспорту. Більше того – розміткою і знаками передбачено, що машини і вантажівки, які виїжджають на міст з боку вул. Надрічної та набережної ім. В. Стефаника мають надати перевагу в русі громадському транспорті, який їде виділеною смугою”.

За словами Михайла Смушака, це врівноважує у правах як потік з Галицької, так і потік транспорту, який їде від кільця на вул. Надрічній. Таким чином дещо зменшуються тягучки на вулиці Надрічній та набережній ім. В. Стефаника.

“Друге – втричі збільшилася довжина додаткової лівої смуги для повороту перед перехрестям з вулицею Пасічна. Це особливо зручно для всіх, хто рухається на вулиці Пасічна, Федьковича, Горбачевського. Довжини смуги, яка там була раніше, категорично не вистачало і утворювався великий затор, який зараз суттєво зменшився. Також ми дозволили лівий поворот з вулиці Галицької в сторону колишнього ресторану «Овен»”.

Раніше тут була висока концентрація ДТП, тому також зробили додаткову смугу при виїзді з прилеглої території на вулицю Галицьку.

“Третє – це розширення на 2 м дороги при виїзді з міста та зі сторони Калуського шосе. Завдяки цьому змінено схему ОДР на перехресті при повороті до АС-2. Тут з’явилася додаткова смуга для лівого повороту. Тепер автобуси та тролейбуси, які мають кінцеву зупинку біля АС-2 , а також великі туристичні автобуси, міжміський транспорт та мешканці мікрорайону отримали додатковий поворот та смугу для очікування і повороту ліворуч. Натомість дві смуги їдуть прямо – транспорту не створюється ніяких перешкод. Це важливо, адже пропускну здатність потрібно збільшувати на виїзді з міста.

Також з боку м. Галича – додалася ще одна смуга руху: тепер ліворуч можна здійснювати поворот з двох смуг. Це практично вдвічі збільшує пропускну здатність. При заїзді з Калушського шосе в сторону міста також додалася п‘ята смуга для повороту ліворуч”.

Завдяки прийнятим новим рішенням, каже заступник мера, локальними втручаннями та малими коштами, вдалося суттєво збільшити пропускну здатність на окремих ділянках вулиці Галицької, підвищити безпеку руху, зробити рух більш плавним, передбачуваним і зрозумілим для водіїв.

“Що дуже важливо, на ділянці від центру міста до моста і навпаки ми надали пріоритет громадському транспорту, а також збалансували потоки транспорту з вул. Галицької та набережної ім. В. Стефаника і вул. Надрічної на міст”, – додає Михайло Смушак.

Головне фото – за 2015 рік

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 2
  • like
2
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry