Франківець – у двадцятці найяскравіших молодих акторів українського кіно (ФОТО)

Автор: Турій Роман

19 Лип, 2020 15:18

Франківець – у двадцятці найяскравіших молодих акторів українського кіно (ФОТО)

«Главком» склав перелік українських хлопців та дівчат, які обрали акторську професію і мають величезний потенціал.

Читайте також: Четверо франківців у двадцятці найпривабливіших та найперспективніших акторів України (ФОТО)

Деякі з них вже стати кумирами, секс-символами та майстрами акторського мистецтва. У списку на 18-му місці – актор франківського драмтеатру Іван Бліндар.

“Зірка не тільки місцева, але й з претензіями на всеукраїнський масштаб. У рідному театрі дихає у спину Роману Луцькому (загально визнаний секс-символ нового українського кіно). Фільми Івана – «Кров’янка» (короткий метр), «Коли падають дерева», «Шлях мерця», «Сквот-32». Актор-запальничка, безперебійні вибухи артистичної енергії, здатність переконливо грати на сцені Котигорошка, Тіля Уленшпігеля, Евріала (в Енеіді), а також алкоголіка-художника Моріса Утрілло (в «Модільяні»). Самобутній яскравий актор- самородок, який також чекає в українському кіно на свого кінорежисера. Кастинг-директора, здається, він вже знайшов. (А цього немало)”, – пишуть упорядники рейтингу, інформує “Галка”.

 

Які рамки рейтингу?
Оглядаючи акторські лави «Главком» сфокусував увагу лише на молодих митцях з віковим рубежем 30 років. І, звісно, з певним творчим доробком (помітною фільмографією, зокрема).

Журі були:

Ірма Вітовська, Володимир Горянський, Ольга Сумська, Віталіна Біблів, В’ячеслав Довженко,  Назар Задніпровський, Яніна Соколова,  Роман Ясіновський,  Наталя Васько,  Віталій Салій, Дмитро Лаленков.

Загалом  мастите журі в межах проєкту назвало десятки прізвищ зірок, які починають сходити. І принцип формування шорт-листа – суто арифметичний. Тобто в основі – кількість згадок про того чи іншого актора.

Загальними зусиллями вдалося визначити два десятки лідерів молодої плеяди акторів. У першу трійку беззаперечних фаворитів увійшли Марина Кошкіна, Олександр Рудинський та Анастасія Пустовіт. Імена цих акторів згадувались більшістю членів журі.

 

Інші актори, які увійшли в рейтинг секс-симовлів:

Марина Кошкіна

Олександр Рудинський

Анастасія Пустовіт

Даша Легейда

Поліна Василина

Іван Шаран

Антоніна Хижняк

Наталя Бабенко

Андрій Лідаговський

Тарас Цимбалюк

Євген Ламах

Анна Адамович

Андрій Федінчик

Ксенія Мішина

Міла Сивацька

Вадим Головко

Наталія Денисенко

Даша Плахтій

Анатоль фон Філандра

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...