Франківець Микола Мигаль став “божевільним кулінарним професором” і пробився в десятку найкращих на “Мастер Шеф”

Автор: Турій Роман

25 Apr, 2021 18:44

Поділитись публікацією
Франківець Микола Мигаль став “божевільним кулінарним професором” і пробився в десятку найкращих на “Мастер Шеф”

У 12 випуску 3 сезону “Мастер Шеф. Професіонали” учасники знову показували видовища на кухні. Чи не найкраще це вдалося Миколі Мигалю з Івано-Франківська.

Читайте також: Франківець продовжує боротьбу у шоу "МастерШеф"

У черговому конкурсі кулінари змагалися у випробуванні на креативність, а точніше – вони готували та презентували трійці суддів проєкту страви з розвагами. Для учасників не було жодних обмежень, зокрема, постійно були відкриті кладові. Але вони мали за півтори години створити незвичні страви, використавши фантазію. Команда жовтих – (Микола Мигаль і Лідія Корнієнко) була в образі божевільних професорів. Учасники хотіли здивувати суддів сібасом з екзотермічною реакцією. Але перший реактив не спрацював – дим не випустився на страву. Другий та третій хімічний реактив також не спрацювали.

Вже четвертий дослід вдався – учасники вилили реактив (рідку сіль) на рибу, і пішла реакція, – сібас підігрівся до 40 градусів. Поки риба готувалася, Микола з Вікторем розважали суддів полум’ям з піни та олії, який не обпалює руки, пише “Галка” з посиланням на 24 канал.

Попри невдалі хімічні реакції, членам журі дуже сподобалася презентація жовтої команди. Додамо, що Ектор знайшов кісточку у страві, проте зізнався, що риба вийшла чудовою та смачною.

Далі відбувся конкурс страви для літературних героїв. Франківець Микола Мигаль був су-шефом у команді червоних. Поки капітани та су-шефи покинули кухню на кілька хвилин, їхні команди отримали від суддів картки, на яких булинадруковані імена літературних персонажів – Шерлока Холмса, Аліси з країни Чудес, Гаррі Поттера, Маленького принца та Робіна Гуда.

Учасники мали надихнутися класикою та приготувати щось особливе для кожного героя. Зокрема, кожна команда мала створити страви, які б вони подали кожному з цих героїв. А капітани та су-шефи мали відгадати героїв за стравами.

Кожну страву команди мали приготувати у двох екземплярах – для своїх капітанів та суддів. Але члени журі могли скуштувати лише ті страви, які відгадали капітани та су-шефи.

Що приготували команди?

Учасники з червоної команди розповіли Ектору, що вони приготували для персонажів такі страви:

  • для Шерлока Холмса – філе-міньйон з еспумою і крамбулом з вівсянки;
  • для Аліси з країни Чудес – грибне брауні з соусом;
  • для Гаррі Поттера – “філософський камінь” (ягідно-апельсиновий чізкейк);
  • для Маленького принца – “космічний” десерт з шоколадними сферами;
  • для Робіна Гуда – цукерки у вигляді золотих злитків.

Команда синіх приготувала такі страви для літературних героїв:

  • для Шерлока Холмса – вівсяний пудинг;
  • для Аліси з країни Чудес – пиріжки з грибною начинкою;
  • для Гаррі Поттера – бісквітний торт з кюлі та кремом;
  • для Маленького принца – “обвуглені” сфери з десертом;
  • для Робіна Гуда – пюре з свининою та грибами.

Капітан червоної команди Микола Люлько та су-шеф Микола Мигаль вгадали для Шерлока Холмса, Маленького принца та Робіна Гуда. А капітан синіх Віктор Шайдецький та його су-шеф вгадали страви для Шерлока Холмса, Гаррі Поттера та Робіна Гуда.

Члени журі розкритикували команду синіх. Вони сказали, що торт Гаррі Поттера був занадто простим, але пюре з свининою та грибами Робіна Гуда їм сподобався. Водночас команда червоних, за словами суддів, справилася непогано. Ектор наголосив, що в учасників вийшов смачний десерт для Маленького принца. Отже червоні перемогли, і Микола Мигаль увійшов у десятку найкращих кулінарів проєкту.

Отже, у другому випробуванні 3 сезону “Мастер Шеф. Професіонали” чорні фартухи одягнули учасники з команди синіх. І за рішенням суддів проєкт покинув Руслан Яковлев.

“Топ 10. Саме так, в я топ 10 Мастер Шеф. Як тільки сказали, що можна прийняти участь, я подумав: “Чому б і ні?”. Коли на кастингу я пройшов в топ 30 – це для мене вже було велике досягнення. Далі з легкістю пройшов в Топ 20. І потім маленькими кроками, впевненими і не дуже, дійшов до 10ти. І зараз вже я в 10ці. Чи це досягнення для мене? Так) Поставив собі великий + і погнали далі. Попереду можливості підкорювати ще більші висоти. Ви зі мною?”, – написав після цього випуску на свої сторінці Микола Мигаль.

Теги: