Франківець виборов право змагатися за пояс Чемпіона України з професійного фрі-файту (ФОТО)

Автор: Застава Максим

30 Січ, 2018 13:03

27 січня на гірськолижному курорті «Буковель» пройшов 4 тур Кубку України з професійного фрі-файту «Кубок Буковеля» 2018.

В напівфінальній гран-прі четвірці вагової категорії – 70 кг за право виходу до фіналу приймав участь спортсмен бійцівського клубу «Альянс» Іван Вульчин.

У першому двобої Іванові вдалося одержати перемогу над досвідченим Олексієм Валівахіним з Кривого Рогу нокаутом у другому раунді. У наступному поєдинку франківець переміг київського спортсмена Майстра спорту з бойового самбо і ММА Дмитра Гриценка технічним нокаутом у першому раунді, інформує “Галка”.

Відтак, Іван Вульчин стає претендентом на Пояс Чемпіона України з професійного фрі-файту, за який побореться 10 березня у фіналі «Кубку Буковеля» 2018.