Франківець поранив ножем підлітка, який створював галас під вікнами, а потім відвіз його до лікарні

Автор: Людмила Баран

26 Jul, 2014 00:46

Поділитись публікацією
Франківець поранив ножем підлітка, який створював галас під вікнами, а потім відвіз його до лікарні

Посеред ночі 24 липня до однієї з лікарень Івано-Франківська було доставлено 16-річного хлопця з ножовими пораненнями грудної клітки. Поки медики надавали невідкладну допомогу потерпілому, працівники міліції з’ясовували обставини отримання тілесних ушкоджень.

Виявилося, що юнак звечора відпочивав у компанії трьох своїх знайомих. Хлопці зчинили галас у дворі багатоповерхівки, незважаючи на пізню пору. 35-річному мешканцю цього будинку увірвався терпець, і він вирішив заспокоїти порушників спокою, пише СЗГ УМВС.

Спочатку між ним та юнаками тривала сварка, а потім він вихопив ножа, якого узяв з собою, виходячи на вулицю, і накинувся на неповнолітнього. Решта хлопців пробували розборонити їх, але чоловік встиг заподіяти серйозних поранень підліткові. Дістався один удар ножем й ще одному юнакові. Інші встигли утекти.

Мешканець будинку пішов додому. Однак згодом, мабуть, усвідомивши, що накоїв, повернувся на місце сутички до пораненого хлопця. Підліткові конче потрібна була медична допомога, тож чоловік самотужки доправив постраждалого до лікарні.

Наразі нападник затриманий. Зважаючи на те, що довести до кінця злочинний намір йому не дали змоги незалежні від його волі причини, правоохоронці відкрили кримінальне провадження все ж за ознаками ч.1 статті 115 Кримінального кодексу України «Умисне вбивство».