Франківець став найкращим богатирем Західної України

Автор: Людмила Баран

25 Лип, 2016 10:29

Як писала “Галка“, на Вічевому майдані Івано-Франківська 24 липня відбувся етап Кубка України зі стронгмену серед учасників із Західної України. Перемогу у ваговій категорії до 110 кілограм здобув франківець Юрій Хімчак.

До Івано-Франківська зїхалися кращі богатирі із Львова, Чернівців, Закарпаття, а Івано-Франківщину представляли місцеві атлети, як з міста так і з різних районів області, йдеться на фейсбук-сторінці стронгмена Назара Павліва.

Змагання відбувалися у двох вагових категоріях: до 110кг та +110кг. Глядачі –  місцеві жителі та гості міста – стали свідками чотирьохгодинного  спортивного дійства.

Переможців визначили за підсумками п’яти богатирських вправ, де учасники на швидкість носили вантажі по 120 кг у кожній руці, підіймали колоду вагою 115 кг, переносили коромисло 300 кг, змагалися у становій тязі 245 кг та перекидали 300-кілограмове колесо.

У ваговій категорії до 110 кг 1 місце виборов Хімчак Юрій (Івано-Франківськ),  2 місце – Неміш Василь (Івано-Франківська обл, Надвірнянський р-н), 3 місце – Кочергін Олександр (Чернівці).

У ваговій категорії +110 кг перше місце здобув  Пилип’як Олег зі Львова, друге місце – Шмигельський Роман (Івано-Франківська область),  3 місце – Климко Володимир (Львів).

Під час етапу Кубка України з стронгмену увагу приділили і дітям, які змагалися в цікавому конкурсі з надування кульки на швидкість та бажаючим глядачам теж було запропоновано спробувати свої сили. Переможці отримали медалі, грамоти та цінні призи від партнерів заходу.