Франківець встановив рекорд України з гирьового спорту (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

28 Лют, 2018 08:27

Поділитись публікацією
Франківець встановив рекорд України з гирьового спорту (ФОТО)

Днями у Києві відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед студентів. Команда Івано-Франківського національного медичного університету здобула перше загальнокомандне місце серед 28 вишів, а один зі студентів навіть встановив рекорд України.

Читайте також: Франківські студенти-медики стали чемпіонами України з гирьового спорту (ФОТО)

Лідер університетської збірної з гирьового спорту Олександр Шваб привіз додому не лише чергове звання чемпіона України, а й сертифікат рекорду України серед студентів. Його 87 підйомів у поштовху довгим циклом стали найкращим результатом в історії студентського спорту України, інформує прес-служба ІФНМУ.

Досягнення заслужило оплески від суддів та учасників чемпіонату. Це вже треті студентські змагання для Олександра, і третій титул чемпіона.

“Перед змаганнями я зігнав дуже багато ваги, тому переживав, але коли на змаганнях оголосили, що скоро мій виступ, і я почав розминатися, то переживання як рукою зняло, — розповів Олександр. — Я знав, що є рекорд у 79 підйомів, і завдяки добрій підготовці до змагань знав, що я можу його побити”.

Сергій Шваб посів третє місце у вазі до 70 кілограмів. Його результат — 64 підйоми.

Ірина Савчин здобула бронзову медаль у вазі до 70 кілограмів. Вона виконала 65 підйомів у ривку.

Ще одну медаль у командну скарбничку ІФНМУ додав лікар-інтерн Володимир Шевага. З результатом 50 підйомів також посів третє місце у вазі до 80 кілограмів. Досвідчений спортсмен-гирьовик таки зміг знайти час на підготовку до змагань навіть попри те, що вже проходить інтернатуру.

Одночасно зі студентською першістю відбувався чемпіонат України серед юнаків і дівчат. У ньому взяла участь другокурсниця медичного коледжу ІФНМУ, 16-річна Христина Макота, яка здобула звання чемпіонки України у ривку (результат — 40 підйомів).

Теги: