Франківка Аліна Мірошніченко — призерка всеукраїнського літературного конкурсу

Автор: Застава Максим

08 Dec, 2023 18:40

Поділитись публікацією
Франківка Аліна Мірошніченко — призерка всеукраїнського літературного конкурсу

Робота франківки Аліни Мірошніченко — серед найкращих на всеукраїнському конкурсі літературних подкастів “КрутеЗНО”.

Про це “Галці” повідомила комунікаційна менеджерка проєкту Надія Петруньок.

Авторка аудіо — колишня вчителька української літератури, а зараз координаторка освітнього проєкту в одному з благодійних фондів. Робота Аліни Мірошніченко була про Аттилу Могильного — українського поета.

Після початку війни жінка переїхала з Києва в рідний Івано-Франківськ. Для конкурсного подкасту зупинилася на постаті, пов’язаній зі столицею.

“Я обрала постать Аттили, бо він жив цим містом, відчував його по-своєму і розчинявся в його вуличках. І це мені близько, я його розумію” — ділиться Мірошніченко.

“В родині Могильні говорили українською. Аттила вихований так, що любив свій район Відрадний, і Хрещатик, і набережну Дніпра”, – йдеться у фрагменті аудіо.

Чи не найбільше подробиць про життя письменника, якому судилося видаватися всього до 30 років, Аліна Мірошніченко почерпнула зі спогадів його друга, видавця Івана Малковича.

“Літкаст про Аттилу Могильного від Аліни Мірошниченко — один з найбільш оригінальних. Авторка спробувала відтворити життя поета дуже детально, попри те, що в мережі вкрай обмаль біографічних фактів про нього”, – каже координаторка “КрутеЗНО” Ірина Плехова.

Один із партнерів конкурсу, культурний кластер “Краків”, відзначив подкаст Аліни Мірошніченко спецпризом — подарунковим сертифікатом на безплатне відвідання п’яти будь-яких кіносеансів.

До речі, прослухати це аудіо, як і всю колекцію двох сезонів “КрутеЗНО”, що налічує вже понад 300 оригінальних подкастів про художні твори та письменників, можна безплатно у мобільному застосунку LitCom.