Франківка Людмила Лузан вийшла до півфіналу Олімпіади у веслувальному спринті

Автор: Зелінська Тетяна

08 Сер, 2024 14:32

Веслувальниця з Івано-Франківська Людмила Лузан через чвертьфінал вийшла до наступного раунду Олімпіади на каное-одиночці.

Про це інформує “Галка”.

8 серпня спортсменки змагалися на дистанції 200 метрів. Людмила Лузан не змогла відібратися до півфіналу через пряму кваліфікації. Веслувальниця стала четвертою, поступившись спортсменкам з Канади, Іспанії та Угорщини.

Вже у чвертьфіналі франківка виграла свій заїзд зі результатом 47,42 с, відібравшись до півфіналу змагань.

10 серпня Людмила Лузан позмагається за вихід у фінал змагань.

Як писала “Галка”, українські каноїстки Людмила Лузан і Анастасія Рибачок на дистанції 500 м посіли друге місце і вийшли напряму у півфінал Олімпійських ігор.