Франківка Людмила Лузан — бронзова чемпіонка світу в каное-четвірці

Автор: Зелінська Тетяна

19 Вер, 2021 14:31

У Копенгагені (Данія) підходить до свого закінчення чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное. В рамках програми змагального дня відбувся заплив в каное-четвірках на дистанції 500 метрів.

Україну представили Людмила Лузан, Олена Циганкова, Юлія Колесник і Анастасія Четверікова, які зуміли завоювати бронзові нагороди. Старт запливу видався у наших спортсменок невдалим, але потім вони вирівняли каное і до останнього боролися за срібло, інформує “Галка” з посиланням на ISPORT.

Відзначимо, що перемогу здобули представниці Білорусі, які виграли в української четвірки 1.17 секунди. Варто сказати, що ця медаль стала п’ятою для України на чемпіонаті світу в Копенгагені. Наші спортсмени та спортсменки завоювали три золоті, одну срібну і одну бронзову нагороди.

Нагадаємо, що вчора Людмила Лузан виборола “золото” у каноє-двійці разом з Анастасією Четверіковою на дистанції 500 метрів, а також “срібло” в каное-одиночц на дистанції 500 метрів.