Франківка Людмила Лузан стала чемпіонкою світу в каное-двійці на дистанції 500 метрів

Автор: Зелінська Тетяна

18 Вер, 2021 12:48

Людмила Лузан з Івано-Франківська та Анастасія Четверікова з Херсону — чемпіонки світу в каное-двійці на дистанції 500 метрів. Українки впевнено обійшли своїх суперниць.

У Копенгагені (Данія) у четвер, 16 вересня, стартував чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное, інформує “Галка” з посиланням на ISPORT.

У суботу, 18 вересня, відбувся фінал в каное-двійці на дистанції 500 метрів, перемогу в якому здобули українські спортсменки Людмила Лузан і Анастасія Четверікова.

Наші дівчата показали результат 1: 55.85, і найближчих суперниць вони обійшли на 01.26 секунди.