Франківка Людмила Лузан стала чемпіонкою Європи з веслування (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Зелінська Тетяна

05 Чер, 2021 09:31

Людмила Лузан з Івано-Франківська здобула “золото” чемпіонату Європи з веслування на дистанції 500 метрів.

Про це спортсменка розповіла на свої сторінці у фейсбук та поділилася світлинами зі змагань, інформує “Галка”.

Чемпіонат Європи з веслування проходить у польському місті Познань. У змаганнях беруть участь 28 спортсменів з України.

Як видно з таблиці, Лузан вдалося обігнати спортсменку з Угорщини Вілаг Баггу на понад шість секунд. Другою суперницею франківки була веслувальниця з Білорусі Альона Ноздрьова, яка посіла третю сходинку чемпіонату.

Фінішний час Людмили Лузан –  2:07.235 хвилини. Медаль Лузан стала 50 для збірної України на чемпіонатах Європи. І перша золота в жіночому каное.