Франківка просить забрати на Кармелюка “лежачого поліцейського”, бо через гальмуючі машини “тріскає хата”

Автор: Застава Максим

13 Чер, 2019 17:04

Франківка просить забрати на Кармелюка “лежачого поліцейського”, бо через гальмуючі машини “тріскає хата”

Як інформувала “Галка”, на вулиці Кармелюка днями встановили два обмежувача руху. На один з них вже встигли поскаржитися.

Читайте також: Різдвяний бенкет влаштували для бідних і самотніх франківців (ФОТО)

Так, 13 червня до міського голови Руслана Марцінківа звернулася жінка, яка мешкає в одному з будинків по вказаній вулиці. Франківка вважає, що через гальмуючі машини у неї руйнується помешкання і просить забрати один з обмежувачів.

“Зрада дня: довго просили мене люди на Кармелюка лежачі поліцейські! Поставили тиждень тому, сьогодні приходить жінка і просить забрати один з них, бо тормозять машини і потріскала хата! Що в таких випадках робити?”, – цікавиться Марцінків.

У коментарях до допису очільника Івано-Франківська люди розійшлися “на два табори”: одні вважають, що всім не догодити і постять “позитивні смайли”, інші ж кажуть, можливо жінка має рацію, що почала бити на сполох.

Лілія Гивель Хату пані нову збудувати.

Ярослав Глухій Всім не вгодиш.

Mark Darmonuk Не звертати увагу.

Валентина Шкрабюк я думаю що за 1 тиждень хата потріскати не могла, треба вивчати, може вона тільки побачила, я теж маю претензії пред’явити, бо коли робили ремонт по Шевченка, в мене під вікном були гори піску, великі машини під’їжджали грузити, то ясно здригався весь будинок, а тріщини пішли через деякий час,може вона права, що б’є на сполох зразу.

Оксана Тенюх швидше за все, не від того що гальмують, а від удару в лежачий поліцейський при проїзді на швидкості. Але навряд чи таке можна було передбачити. Напевно варто поставитися з розумінням і демонтувати.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...