Франківка стала переможницею обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

31 Січ, 2019 07:48

Франківка стала переможницею обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» (ФОТО)

Леся Павлюк – переможниця обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Вчитель інклюзивного класу», тренер НУШ, вчителька ЗШ № 7.

Читайте також: Франківців просять допомогти 3-річній Софійці побороти рак

Педагог з відзнакою закінчила Коломийський педагогічний коледж, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича та Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника. У 2017 році зайняла третє місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у номінації «Початкова освіта», повідомляє “Галка” з посиланням на Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

У 2018 році стала тренером Нової української школи, оскільки пройшла навчання в ІФОІППО за програмою «Підготовка тренерів для навчання вчителів Нової української школи» відповідно до Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа». Упроваджує ідеї освітньої реформи, щиро ділиться досвідом та знаннями з педагогами Івано-Франківська.

Вчителька залучила учнів свого класу до участі у міжнародному соціальному проекті “Книга Добра”, адже переконана, що школа має не тільки навчати дітей, а й бути для них джерелом інформації про людяність, щирість та добро у повсякденному житті, вселяти віру у мирне майбутнє, надихати на перемоги у добрих починаннях та показати всьому світу Україну з її великим чистим серцем і добрими людьми.

«Діти – це наше багатство, дане нам Богом. У них наша гордість, любов, радість, надія… Дуже важливо з дитинства розвивати в дитині те, до чого у неї талант. Діти з особливими освітніми потребами теж мають таланти, які у спільній роботі з батьками та асистентом учителя треба розвивати», – говорить вона.

Леся Павлюк постійно вдосконалює свій професійний рівень, є учасником різних онлайн-курсів, тренінгів, майстер-класів, веде свій учительський блог.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...