Франківка стверджує, що її діти отруїлись у басейні університету. Перевірка порушень не виявила

Автор: Єва Жасминова

15 Jul, 2019 11:05

Франківка стверджує, що її діти отруїлись у басейні університету. Перевірка порушень не виявила

Другого липня у соціальній мережі Фейсбук у групі “Франківські теревені” з’явився допис від користувачки Ірини Галас. У ньому жінка повідомила, що її діти-школярі отруїлись після плавання у  басейні національного технічного університету нафти і газу.

У цій установі проходять тренування ДЮСШ № 2. Жінка каже, що вигляд води у басейні викликав занепокоєння кілька останніх тижнів. Батьки неодноразово зверталися до дирекції та працівників басейну, аби їм надали виписку з аналізами води, яку набрали ще 11 квітня. Проте їх лише запевняли, що все в нормі.

“В п’ятницю, після відвідування басейну, який знаходиться в спорткомплексі ІФНТУНГу, в моїх хлопців почало крутити животи, а потім вже обезводенння. Ну і далі капельниці, жахливі аналізи. Паличкоядерних при нормі 6, в Артура- 46, а в Сашка – 30” – обурюється матір.

Жінка вважає, що працівники басейну вводять в оману, кажучи, що у них працює клінінгова компанія. На її думку, чистять басейн чергові пенсійного віку.

Директор дитячо-юнацької спортивної школи №2 Андрій Гандера зазначив “Галці”, що ситуація з захворюваннями дітей прикра, однак він не бачив медичного висновку та результатів аналізів, аби говорити про отруєння саме в басейні.

“З мамою я не спілкувався, лише з тренерами. Вони сказали, що діти отруїлися. Але чи є довідки, що діти отруїлися водою, чи це харчове отруєння? Там займаються діти не лише з нашого ДЮСШ № 2 , туди ходять всі, все місто. Ми співпрацюємо з ними не перший рік, завжди вода була в нормальному стані. Те що сталось тепер – прикро, якщо це все таки отруєння від води – лікарі мають дати заключення, а так просто сказати – я там плавав і отруївся – це кожен може. Ми всім колективом зустрічалися з батьками, вони написали скаргу на дирекцію басейну. Були відповідні збори з батьками на цю тему. Треба медичний висновок, зібрати воду, віддати у лабораторію – хай вона дасть висновок. У лікарні хай лікарі дають заключення – і тоді порівнювати результати лабораторії та заключення лікарів, а тоді вже щось говорити», – каже Гандера.

Ірина Галас та близько десятка батьків інших вихованців ДЮСШ звернулись у Держпродспоживслужбу з проханням перевірити якість води у басейні. Результати аналізів відхилень не виявили.

“Результати перевірки уже є, ми віддали їх у басейн і готуємо відповідь скаржникам. Аналізи відповідають вимогам по санітарно-гігієнічних та мікробіологічних показниках. Тобто ніяких відхилень немає, вода відповідає вимогам”, – прокоментувала “Галці” начальниця міського управління Держпродспоживслужби Ірина Онищук.

До слова, у спортивному комплексі університету спілкуватися про роботу басейну по телефону відмовилися.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry