Франківка створила унікальні “гуцульські стікери” та мріє переносити їх людям на тіла (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

15 Січ, 2019 19:53

Франківка створила унікальні “гуцульські стікери” та мріє переносити їх людям на тіла (ФОТО)

23-річна Наталія-Анна Темех створила серію гуцульських наклейок, які в майбутньому мріє переносити людям на тіло. Команда OGOGO! поспілкувалась з авторкою незвичних ілюстрацій, та дізналася, що вони означають. 

45454532_1003550559851576_8284424895129792187_n

“Я почала малювати дааавно, як у всіх це почалося ще з дитинства. В художніх школах не вчилась, хіба батьки, побачивши мою любов до малювання, віддали мене у спеціалізований художній клас в 23 школі”, – каже художниця.

“Зараз закінчую магістратуру в академії мистецтв, менеджмент соціокультурної діяльності”, – ділиться Наталя.

 

“Цього року вирішила кардинально змінити стиль малюнків, бо відчула, що виросла з попереднього. Більше не цікавили милі дитячі малюночки, які я продукувала до того. І я вирішила шукати щось нове. Власне, зараз дуже кайфую від того, що в мене вийшло, хоча ніколи не думала, що буде в моїх роботах реалізм”, – каже дівчина.

“Щодо стилю – нема назви цьому стилю, можливо, того, що я недостатньо в тому “шарю”, але окрім слів “діджитал”(тобто малюнки у граф редакторах) нічого на думку не приходить. Просто, я не тільки гуцулами багата, мені подобається перемальовувати якісь стильні образи, надавати їм інакших відтінків, малювати щось схоже на тату-ескізи (мені подобається стара школа, але не хочу її наслідувати під копірку).Є в мене і дуже прості, буквально з кількох ліній, малюнки. Тобто я не працюю в одному напрямку”, – розповідає Наталя Темех.

“Наклейки – дуже давно хотіла намалювати, а гуцульська тематика, так це ж моє, я сама народилась у Косові і виростала і селі, що поруч – Вербовцях. З дитинства їздила у гори, в дідуся та бабусі читала книжки і напевно це якось відклалось у думках. Я взагалі люблю все гуцульське. І вирішила минулого року, що треба запустити свій мерч, то чому ж не з стікерів почати”, – каже Наталя.

Читайте більше на OGOGO!

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry