Франківки зайняли всі місця на п’єдесталі у фіналі Чемпіонату України з баскетболу 3×3

Автор: Соня Грейда

15 Сер, 2024 14:10

14 серпня відбувся фінал Чемпіонату України з баскетболу 3×3 серед жіночих команд. Всі місця на п’єдесталі зайняли команди з Івано-Франківська.

Про це пише Галка з посиланням на Департамент молодіжної політики та спорту.

14 серпня пройшов вирішальний поєдинок Чемпіонату України з баскетболу 3×3 серед 9 команд. Три з них представляли БК “Франківськ-Прикарпаття”, що кваліфікувалися через відбіркові змагання протягом сезону.

Всі місця на п’єдесталі зайняли команди з Івано-Франківська, які випередили суперників з Києва, Рівного, Полтави та Львова. Чемпіонами України стала команда «Прикарпаття» у складі:

• Христина Філевич;
  •  Міріам Уроніла;
  • Віта Горобець;
  •  Анжеліка Ляшко.

Срібними призерами стала команда «Прикарпаття-2», яка у фіналі поступилася з рахунком 14:16. Третє місце здобула команда БК «Франківськ-ПНУ». Христина Філевич була визнана найкращим гравцем турніру.