Франківок запрошують приєднатися до жіночого автопробігу та флешмобу на підтримку воїнів

Автор: Костинюк Олександр

22 Nov, 2021 09:13

Франківок запрошують приєднатися до жіночого автопробігу та флешмобу на підтримку воїнів

Дружини воїнів запрошують франківок приєднатися до жіночого автопробігу та флешмобу. Планують його на 5 грудня – до Дня Збройних сил України.

Про це пише “Галка” з посиланням на фб-сторінку “Дружина Воїна”.

“Ми відчуваємо, що війна за Україну йде на рівні кожного з нас. Ми хочемо нагадати, що кожного дня на сході, на українському Донбасі, гатять російські міномети і ціляться в окуляр російські снайпери. Сьомий рік не припиняється потік повідомлень про поранених і загиблих. Раніше ми знали напам’ять прізвища полеглих захисників, нас чіпляло і боліло кожне зведення про поранених. Притерпілися, на жаль. Розуміємо, що так не має бути, допоки війна йде, допоки війною тиснуть на українців”, – йдеться в повідомленні.

Франківцям хочуть нагадати про допомогу захисникам, адже попереду зима:

“У нас будуть затишні світлі зимові свята – і у них вони мають бути! У нас є потреби – і у них є потреби: у захисних сітках, у інструментах, а найголовніше – у нашій підтримці і щирому слові. Автопробігом ми хочемо доторкнутися до сердець і запросити в подальшому підтримувати воїнів разом. Жіночим автопробігом ми хочемо показати жіночу солідарність – об’єднати дружин захисників, жінок, чиї чоловіки несуть службу, волонтерок, громадських активісток, усіх, хто відчуває потребу діяти і готові змінювати середовище довкола. Долучайтесь!”

Збір учасниць – 5 грудня об 11:30 на вулиці Мельника біля Меморіального скверу.

Контактний телефон: 066 440 50 06.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry