Франківщина – одна з лідерів серед областей, де діти травмуються в ДТП
26 Чер, 2018 21:43
Перший заступник начальника Патрульної Поліції України Олексій Білошицький розповів на сторінці в мережі “Facebook” про статистику дитячої смертності та травматизму внаслідок ДТП.
Читайте також: Патрульна дорожня поліція виїхала на чотири траси
“14 дітей загинуло та 541 дитина травмована в ДТП за 1-ий квартал 2018 року. Але за кожною цифрою цієї сумної статистики стоїть доля маленької людини та трагедія сім’ї. І наше завдання – зробити все, що в наших силах щоб подібне не траплялось надалі. Життя дітей – величезна цінність, бо саме вони є нашим майбутнім. Звісно ж, для патрульної поліції робота над проблемою травмування дітей в ДТП є тим пріоритетом, над яким ми працюємо щодня. Ми визначили, що потрібен якісно-новий підхід до вирішення проблеми – не реагувати на наслідки, а діяти превентивно”, – розповів Олексій Білошицький.
З наведених даних, найбільше дітей постраждало в Дніпропетровській, Львівській області та Києві. По двоє дітей загинуло в Львівській, Рівненській, Черкаській, Харківській та Дніпропетровській областях. Також гинули діти в Івано-Франківській, Тернопільській, Хмельницькій та Запорізькій областях, інформує “Галка”.
“Патрульна поліція ввела модель співробітництва “Шкільний офіцер поліції” і почала тісну роботу з навчальними закладами, яку поширює зараз на всі школи країни. Адже саме так, знаходячись у постійному контакті з дітьми, можна навчити їх правил дорожнього руху та поводженню на дорозі, виховати у дусі поваги до закону”, – каже поліціянт.
Шкільні офіцери поліції працюють не тільки з дітьми, а й з їхніми батьками, які власним прикладом мають вчити дітей поводженню на дорозі і неухильному дотриманню правил дорожнього руху. Також дорослі дуже часто закладають неправильну модель поведінки на дорозі у свідомості дітей. Тому, працюючи одночасно і з дітьми, і з дорослими, поліціянти можуть комплексно підійти до проблеми і комплексно досягти результатів.