Франківщина підписала меморандум про співпрацю із програмою DOBRE (ФОТО)

Автор: Турій Роман

05 Лют, 2019 11:20

Франківщина підписала меморандум про співпрацю із програмою DOBRE (ФОТО)

Голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук, голова облради Олександр Сич і керівник програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE) Беррі Рід п’ятого лютого підписали меморандум про співпрацю та взаємодію.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова ОДА. Олег Гончарук підкреслив, протягом останніх років в Україні відбувається багато реформ і одна з ключових – реформа децентралізації, інформує “Галка”.

“Зараз на Франківщині є 30 об’єднаних громад. До 2020 року процес децентралізації має бути завершений – в області з’явиться загалом 59 ОТГ. І тут дуже важлива підтримка наших іноземних колег”, – каже Гончарук.

Він додав, під допомогою мається на увазі як матеріальна підтримка, так і практичні рекомендації щодо підготовки та реалізації тих чи інших проектів задля розвитку територій.

Станом на зараз “DOBRE” впроваджується у десяти ОТГ Франківщини. Йдеться про Печеніжинську, Білоберізьку, Старобогородчанську, Верхнянську, Більшівцівську, Нижньовербізьку, Тлумацьку, П’ядицьку, Ланчинську та Дзвиняцьку громади.

За словами Беррі Ріда, програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення сприятливих умов для розвитку об’єднаних територіальних громад.

“Мені дуже приємно відвідувати громади і бачити, як вони розвиваються. Громади, що розташовані у гірській місцевості мають більші виклики, ніж рівнинні. Специфіка розміщення ОТГ на Франківщині не дає можливості надавати оперативну допомогу, таку, як медичну наприклад. Тому ми розуміємо, що підтримка DOBRE тут необхідна”, – каже Беррі Рід.

Після привітань розпочалася безпосередньо церемонія підписання меморандуму про співпрацю.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry