Франківщину відвідали хорватські делегати: говорили про мир, традиції і співпрацю (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

13 Тра, 2019 16:13

Франківщину відвідали хорватські делегати: говорили про мир, традиції і співпрацю (ФОТО)

У рамках проекту “Хорватські воїни – Україна” Прикарпаття відвідала перша наукова громадянська делегація з Республіки Хорватія.

Читайте також: У Франківську відкрили пам'ятну дошку актору Сергію Романюку (ФОТО)

Мета візиту – вшанувати хорватських воїнів, котрі загинули під час Першої світової війни на території України, ознайомитися з економічним, інвестиційним і туристичним потенціалом Прикарпаття, започаткувати дружні, взаємовигідні відносини.

Вітаючи поважних гостей, начальник управління культури, національностей та релігій ОДА, Володимир Федорак висловив сподівання, що ця зустріч стане ще одним кроком у поглибленні дружби та співпраці між українським та хорватським народами.

“Нас об’єднує понад тисяча років історії. Дуже важливо пам’ятати свої традиції та культуру. Саме проект “Хорватські воїни – Україна” є дуже важливий для нас, адже той, хто пам’ятає своїх героїв, полеглих за національну ідею, вартує великої поваги і шани”, – сказав Володимир Федорак.

Делегати висловили підтримку Україні на її європейському шляху та побажали миру. Вони зазначили, що ми всі повинні не забувати тих, хто постраждав у війнах та підтримувати мир на землі.

Додамо, що в селі Глибівка Богородчанського району зберігся єдиний у світі цвинтар, де поховані хорватські вояки – учасники Першої світової війни.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...