Франківськ Агро збільшили статутний капітал до 30 млн грн

Автор: Вадим Войтик

20 Сер, 2023 14:10

Поділитись публікацією
Франківськ Агро збільшили статутний капітал до 30 млн грн

Івано-Франківська міська рада збільшила статутний капітал комунального підприємства “Франківськ Агро” до 30 мільйонів гривень. 

Про це йдеться у рішенні ради, яке є в розпорядженні “Галки“. 

“Збільшити статутний капітал комунального підприємства «Франківськ АГРО» Івано-Франківської міської ради та встановити його у розмірі 30 000 000,00 грн (тридцяти мільйонів гривень 00 коп.).

Затвердити нову редакцію статуту комунального підприємства «Франківськ АГРО»  Івано-Франківської міської ради (додається).”

За даними аналітичної системи YouControl раніше капітал підприємства складав 17 млн, а на момент створення у 2021 році – один мільйон. 

На запитання від “Галки” про очікуваний прибуток у 2023 році, заступник міського голови зазначив, що про це можна буде говорити лише після збору врожаю, яке заплановано на кінець вересня.

“Курчат по осені рахують. Я можу говорити за 2022 рік. Якщо говорити про оперативні витрати й надходження, то посівна кампанія себе повністю виправдала.

Відносно цього року, оскільки площа збільшилася – є різноманіття, більш менш налагоджуються ринки. Маю сподівання, що ми все ж виправдаємо ті обов’язки й будемо мати прибуток”, – відповів Вітенко.

Читайте також: За рік урожай зернових у громаді зріс на 166% — Франківськ АГРО