Франківськ хоче отримати вживані тролейбуси, як гумдопомогу від Чехії

Автор: Зелінська Таня

23 Jun, 2022 13:40

Франківськ хоче отримати вживані тролейбуси, як гумдопомогу від Чехії

Найближчим часом парк тролейбусів Івано-Франківська міста може доволі серйозно зрости.

Івано-Франківськ веде переговори, щодо поставки шести б/у тролейбусів з Чехії. Попередньо можливість їх передачі, як гуманітарну допомогу, обговорили генеральний консул Чеської Республіки Давід Нови та його заступник Владімір Кадлец з міським головою Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Мова йде про одиночні низькопідлогові тролейбуси Skoda 24Tr Irisbus з чеського міста Їглава. Найближчим часом представники підприємства планують обговорити з чеськими колегами організаційні, технічні та логістичні питання отримання техніки, інформує “Галка” з посиланням на сторінку КП “Електроавтотранс”.

Крім цього, скоро на вулиці міста виїдуть ще п’ять спарених б/у тролейбусів Graf and Stift (MAN), які вже добре знайомі нашим пасажирам. Вони доповнять 12 аналогічних тролейбусів цієї моделі, які успішно експлуатуються в Івано-Франківську протягом майже шести років. Ці транспортні засоби закуплені в рамках Програми розвитку комунального транспорту міста Івано-Франківська.

Необхідність збільшення кількості тролейбусів пов’язана зі складною ситуацією на ринку палива та його високою ціною, через що випуск автобусів у місті скорочено.

Отримання тролейбусів надзвичайно актуальне, у зв’язку з майбутнім відкриттям нової тролейбусної лінії та допоможе забезпечити нові маршрути екологічно чистим видом транспорту.

“На жаль, закупівля нового рухомого складу в теперішніх умовах є неможливою, а міжнародні проєкти, в яких бере участь підприємство «Електроавтотранс» тимчасово призупинені”, – йдеться у дописі.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry