Франківськ – Козоріг: якби міста України мали знак зодіаку

Автор: Зелінська Тетяна

17 Бер, 2023 21:20

Поділитись публікацією
Франківськ – Козоріг: якби міста України мали знак зодіаку

Цікаву підбірку знаків зодіаку до міст України опублікували на сторінці VISIT Ukraine. Свої знаки зодіаку отримали два міста Івано-Франківської області.

 • Київ — Овен

Золотисті вежі виблискують на сонці, вулиці розмовляють мовою автомобільних тріскотів та можливості, які чекають на кожному кроці — це Київ. Місто сили, могутності та перемог. Місто, де всі мрії здійснюються.

Тому 100% столиця була б Овном, адже усі представники цього знаку зодіаку люблять могутність та завжди бути номер один.

 • Полтава — Телець

Полтавщина багата на поля та родючі землі, тому вибір впав на саме приземлену натуру Тельця, яка гармоніює з містами з родючими землями, багатими різноманітною рослинністю.

 • Дніпро — Близнюки

Близнюкам притаманне роздвоєння, а місто це знаходиться на двох берегах Дніпра. Воно характеризується швидкістю та розвитком, тому Близнюки ідеально підходять, адже стихія повітря наділяє цей знак спритністю, жвавістю, комунікабельністю та прагненням до нових висот.

 • Місто-привид Прип’ять — Рак

Як і Прип’ять, раки дуже таємничі й закриті для зовнішнього світу і важко йдуть на контакт із новими людьми.

 • Одеса — Лев

Одеса — місто з давньою історією, розвиненою культурою, мистецтвом, безліччю спортивних споруд. Місто, яке зачаровує архітектурою, морем, атмосферою. Тому Лев — це той знак, який відобразить Одесу повністю. Представники вогняного знаку з задоволенням приймають свій королівський статус: жваві та запальні, вони люблять побути в центрі уваги.

 • Луцьк — Діва

Діва — це знак зодіаку, для якого важливий матеріальний світ. А оскільки Луцьк є ядром Луцького промислового вузла, то логічність, практичність та систематичність Дів — це ідеальний вибір.

 • Чернівці — Терези

Місто з багатою культурною спадщиною та архітектурою, що символізує знак Терезів своєю гармонією та рівновагою. Чернівці — це місто, де різноманітні культури та традиції існують поруч, створюючи гармонійну атмосферу, що характерна для знаку Терези.

 • Харків — Скорпіон

Якщо брати до уваги знак зодіаку Скорпіон, то це однозначно Харків — місто з глибокою історією. Харків є символом зміни та трансформації, що відповідає знаку зодіаку Скорпіон.

 • Ужгород — Стрілець

Місто на заході України, що символізує знак Стрільця своєю відкритістю та бажанням досліджувати нові горизонти. Ужгород — це місто, де різноманітні культури та традиції змішуються, створюючи привабливу атмосферу для людей, які люблять досліджувати нові речі, що є характерним для знаку Стрільця.

 • Івано-Франківськ — Козоріг

Місто з розташуванням на Прикарпатті, що символізує стійкість, наполегливість та терплячість — характерні риси Козерогів. Івано-Франківськ також відомий своєю багатою культурною спадщиною та активним розвитком, що відповідає прагненням Козерогів до самореалізації та успіху.

 • Водолій — Львів

Місто з багатою історією та культурою, що символізує знак Водолія своєю незалежністю та інноваційністю. Львів — це місто, де завжди було багато творчих ідей та новаторських проектів, що є характерним для знаку Водолія.

 • Яремче — Риби

Курортне містечко в Карпатах, що символізує знак Риб своєю спокійною та романтичною атмосферою, відпочинком на природі та близькістю до води.

Довідково: VisitUkraine – туристичне об’єднання, яке з 2018 року займалось просуванням та популяризацією українського туризму на внутрішньому та зовнішньому ринках, але війна внесла свої корективи. Тепер працюють на інформаційному фронті.

Сайт VisitUkraine.Today – це інформаційний портал допомоги, де кожен український та іноземний громадянин може отримати необхідну інформацію про те, як та за якими документами перетнути державний кордон, безпечно в’їхати/виїхати з України чи евакуюватись із небезпечного регіону, як діяти в критичній ситуації, куди звертатися тощо.