Франківськ почав земельну ревізію у приєднаних селах: уже виявили захоплені ділянки

Автор: Турій Роман

06 Сер, 2021 08:40

Франківськ почав земельну ревізію у приєднаних селах: уже виявили захоплені ділянки

Департамент комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради здійснює обстеження земельних ділянок територіальної громади, котрі були передані міській територіальній громаді з державної власності у комунальну.

Про це під час онлайн-прийому на своїй сторінці у Facebook повідомив профільний заступник міського голови Микола Вітенко, пише “Галка”.

Зокрема чиновники розпочали об’їзд з обстеження земель, які були передані міській громаді з державної власності у комунальну. Нещодавно відвідали село Тименичани, інформує Департамент комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради.

“Очевидним стає той факт, що частина земель там використовується без належних нормативно-правових актів, без укладених договорів. Земельні ділянки використовують агрохолдинги, котрі самовільно висаджують на них зернові культури. Ми вже замовили інвентаризацію по Тисменичанах і наше кінцеве завдання – встановити статус, без виключення, для усіх земельних ділянок в МТГ. Маючи всі необхідні дані, вподальшому зможемо здійснювати ефективне врядування земельними ресурсами. Завтра з обстеженням відвідаємо ще й село Камінне”, – наголосив Микола Вітенко.

Нагадаємо, в ході приєднання 18-ти сіл до міської громади, Івано-Франківськ отримав близько 700 гектарів земель, призначених для фермерства.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...